Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

haubi65, nie jechałeś RS6 - stara generacja (nową nikt mnie nie chce przewieźć :P ) z obojętnie jakiego biegu, z obojętnie jakich obrotów, przy obojętnie jakiej drodze, przy obojętnie jakim załadowaniu Leciało do przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To tak jakby grubas zalozyl dress i mowil ze jest sportowcem.

 

Dooobre :mrgreen:.

 

przed ostatni odcinek TG dobrze to obrazuje

 

Nie widziałem. Co tam mówią?

 

Poniewaz lezy mi bardzo na sercu dobro niewidomych i niedoslyszacych, to chyba sobie zamontuje jakas glosna puszke na koncu wydechu

 

Olleo, żart trochę niesmaczny, ale coś w tym jest :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno Audi A4 w ostatecznym rozliczeniu.

Dobre.

haubi65 napisał/a:

To tak jakby grubas zalozyl dress i mowil ze jest sportowcem.

 

 

Dooobre .

Raczej slabe. Np. podnosiciele ciezarow nosza dresy. I sa sportowcami.

pewnie ze leci ... na prostej ale dle mnie prosta to tylko linia laczaca dwa zakrety jak to mowia motocyklisci

Pojawia sie tu czasami czlowiek, ktory mial RS6 i pare innych aut z napedem 4x4, np. Evo.

I on, jako praktyk twierdzi, ze to, na co pozwalal naped w RS6, bylo nie do osiagniecia w zadnym innym aucie.

Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fr_lancer007_116300g.jpg

Zastanawialiscie sie kiedys, czemu Subaru nie zrobi (np. na bazie Forestera, albo Imprezy) maszynki do wygrywania Dakaru?

Nowy MRX09

W ktorejs offroadowej gazecie (chyba offroad.pl, czy jakos tak) czytalem, ze przygotowana juz zostala rajdowka (przez prywatna firme, tylko nie pamietam dla kogo) na Dakar na bazie Porsche Cayenne - mysle, ze spokojnie moznaby konkurenta na bazie Forka zrobic dla takiego prosiaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy na pewno nie - duzo mniejszy od Cayenne jest? Zreszta te wszystkie wydumki w rodzaju MXR09, czy poprzednie na bazie Navary i Pajero, byly mocno poszerzane i srednio z oryginalami mialo cos wspolnego. Subaru jest w o tyle lepszej sytuacji, ze naped i silnik ma praktycznie gotowy, jedynie geometrycznie musi go ciut zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej_K, chyba chcesz mnie dobic.

 

[ Dodano: Sob Sie 30, 2008 9:24 am ]

Zastanawia mnie wtedy tylko jedno, czy u nich tak jak w Niemczech nie ograniczenia prędkości na autostradach?

 

Sa i to bardzo restrykcyjnie przestrzegane. W Japonii obowiazywala kiedy umowa miedzy producentami o ograniczeniu predkosci samochodow do 180km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...