Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

No na to wygląda.

 

Aj, czekaj, coś sobie zaczynam przypominać - Łosiu faktycznie jeździł w ubiegłym roku i chyba robił tę licencje. Domyślam się, że nie jest to R, ani R1 :twisted:

 

Rozmawiałem dzisiaj z kumplem co jezdzi w wyścigach płaskich i mówił, że zrobienie licencji wyścigowej to nie jest jakaś filozofia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się rzucił, gdyby mnie było stać :twisted:. Kupiłbym ten wóz, jak estiaja - w ciemno. Ok, może za łatwo wierzę marketingowi, ale dla mnie czas na Ringu to w przypadku dowolnego wozu wszystko, co muszę wiedzieć (oprócz ceny) 8).

 

Niestety na horyzoncie kupno i wyposażenie domu (nie wiem, na cholerę mi on, ale mie stara głowę suszy... :mrgreen:) i o takich fanaberiach, jak niepraktyczny, dwudrzwiowy GT-R będę musiał zapomnieć... :roll:

 

Mam nadzieję, że tylko na jakiś czas :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tylko na jakiś czas .

 

= az dzieci sie z domu wyprowadza :mrgreen:

 

Chyba żartujesz, moje się już kilka lat temu wyprowadziły i.... nie odczułem różnicy. Jakieś studia w Cardiff, teraz może doktorat w Cambridge.... Można się załamać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę nosić ze sobą aparat fotograficzny. Dziś u mnie na wsi zobaczyłem czarne, lśniące czarne Audi A8, prawie nowe (no tak z 15 wiosen), ciągnące za sobą przyczepkę z dwiema dorodnymi ... świniami. Przypuszczam, że widok mojej miny - bezcenny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...