Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

gr1zly, przeznaczenia nie oszukasz:

 

nie pozostaje mi nic innego jak zamówic S3 sportback.... :mrgreen: chociaz STI kusi....

Dolphin Grey czy Sprint Blue? :twisted:

 

 

A co do 4.2 V8,

 

A8 z tym silnikiem sprzedalismy po przejechaniu 130 tys km, idealne auto.

Ewentualne awarje były związane z elektronika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zgadza się. Jeśli idzie o napędy to pewnie Audi ma lepsze. Skrzynie biegów Audi też ma dobre, lecz nie jechałem nigdy BMW lub Mercem automatem. A jak z silnikami? Kto ma lepsze ? ;P ;] Lubię silniki Audi BARDZO :P ;] :twisted:

Poczekaj aż będzie się można przejechać BMW z DKG :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ma prawie 60 tyś.

 

no to dopiero ledwo dotarte :razz: :mrgreen:

 

klopoty ze skrzynia w A8 zaczely sie przy 140K (przeliczjac z mil na kaemy), klopot numero due "zaledwie" po kolejnych 20K (ale to juz troche na wlasne zyczenie, bo w ramach dziadowskich oszczednosci sprowadzilismy uzywany automat z Polski, kupiony na Alegro - jako ze cena naprawy w UK wynosila bagatela "od" 3K funtersow, a wiadomo jak sie takie wyceny "od" koncza :roll: ). Dodam, ze to jest leciwa (S8 RONIN spec look

:wink: ) A osemka '99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w firmie była jedna A8 w starym stylu

 

ja Ci dam w STARYM! :twisted::mrgreen: w jedynie slusznym i klasycznym chciales zapewne napisac, tylko cosik sie Tobie w klawisze zle trafilo. 6 razy :idea:

 

:mrgreen:

 

MY07 to napewno inna generacja automatu, co nie zmienia faku, ze marki z gwiazda i wiatraczkiem (respectivly) maja w swojej ofercie bardziej dopracowane skrzynie. Opinia subiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po Koszalinie w poprzednich A8 jeżdżą same karki.... Ale może to specyfika nadmorskiego klimatu... :???:

No czasami to gryzie, ale generalnie nie jest jeszcze tak jak w przypadku BieMWu tri, najlepiej jeszcze w wersji My Power :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu się tak burzysz

jak? Burzyc, to ja moge synonimy z lego, sam sie moge co najwyzej oburzyc i to jest maks moich mozliwosci :razz: . Stary, luzik, tym razem wcale sie nie oburzalem, tylko zgrywalem. Zreszta prawie nic innego tu nie robie, co staram sie sygnalizowac wyszczerzona zielona "gembom" :mrgreen:

 

Opinia może być tylko subiektywna

 

Te, filozof! :razz: :mrgreen: opinia moze byc publiczna, czy tam kolektywna i wtedy tracac swa subiektywnosc zyskuje na obiektywnosci... ech pozno juz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po Koszalinie w poprzednich A8 jeżdżą same karki.... Ale może to specyfika nadmorskiego klimatu... :???:

 

u mnie na wsi niestety poprzednia A8 też straciła renomę. Każdy burak, uzbierawszy 30-40 kpln niestety sobie to kupuje. W ten sposób w miejscowości 9000 mieszkańców jest 11 :!: A8. Oczywiście każda ma jakieś 150kkm przebiegu :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rob scen. Sprint Blue.

 

i do tego OZ ultrallegera gold :mrgreen:

 

Teraz to robisz sceny. Zlote felgi to wiocha. Zawsze tak twierdzilem. Na moim STi bylo chyba dwa tygodnie. Po czym na trzy lata zalegly w garazu.

 

to był, żart mam upatrzone Gunmetale.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5344213

 

i teraz mam pytanie ile by trzeba było jeszcze zł. włożyć w to auto żeby się nadawało do gsmp. kjs. itp. :?: :?:

 

aha i jeszcze jedno jeśli już mamy wszystkie homologacje to wystarczy zapisać się i wystartować czy coś jeszcze :?: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz mam pytanie ile by trzeba było jeszcze zł. włożyć w to auto żeby się nadawało do gsmp. kjs. itp. :?: :?:

 

No jest pewna różnica między GSMP i KJS...

 

 

aha i jeszcze jedno jeśli już mamy wszystkie homologacje to wystarczy zapisać się i wystartować czy coś jeszcze :?: :oops:

 

No do GSMP na pewno potrzebna jest licencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...