Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt - do wyników sprzedażowy imprezy trzeba by było doliczyć lanosa i też by pewnie do dziesiątki wskoczyła :mrgreen:.

 

bylo?

 

Nie raz i to dawno.

 

W Playstation3 są nawet filmiki marketingowe GT-Ra, w których ludzie z Nissana się tym chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2s szybciej niz 911 Turbo

To fantastyczne, dzięki temu zdążę z końcu zjeść obiad, bo z prosiakiem takiej szansy nie było :)

 

2sek bylo poprzednio, teraz pisza, ze zostal poprawiony o 9sek, co daje 11sek, a to juz przepasc miedzy porschakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, 911 widuję w P-niu więcej

Ale zwykłych, nie Turbo. Dzisiaj rano koło 8 jadąc do serwisu widziałem znów Continentala :mrgreen: Ten samochód mnie prześladuje. Jeszcze trochę to pewnie któregoś dnia wstanę i zobaczę za oknem tego co zginął z AMiS :razz:

 

Weźcie ode mnie ten samochód :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten post nie ma byc zlosliwy, wiec prosze mnie o to nie podejrzewac ;) Wiadomosc wstawiam bez zwiazku z zażyłą dyskusją ostatnich dni!

 

 

The world's second-biggest automaker said fourth-quarter net income decreased 28 percent and forecast a 27 percent slump in earnings this year

 

Toyota joins Honda Motor Co. and Mazda Motor Corp. in predicting lower annual profit this year

 

``It's now time to readjust our structure after having years of constant growth,''

 

Toyota plans to raise prices for models including the FJ Cruiser sport-utility vehicle, Yaris compact and Prius hybrid by as much as 2.1 percent in North America later this month to help offset rising materials costs.

 

Nippon Steel Corp. and JFE Holdings Inc., Japan's two biggest steelmakers, raised wholesale sheet steel prices 25 percent last month to cover an unexpected tripling in annual coking coal prices. They are seeking a further 10 percent increase as early as June, traders familiar with price talks said on April 22.

 

caly artykul: http://www.bloomberg.com/apps/news?pid= ... efer=japan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych regionach ale we Wrocławiu jest moda na "terenówki" różnej maści. Może to w związku ze stanem ulic :lol: A ostatnio coraz więcej jest Land Roverów, tych nowych, dużych, zapomniałem nazwy modelu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Renault Safrane Biturbo Quadra :grin: .

Długa nazwa auto też.Silnik 3.0 V6 Biturbo stały napęd na 4 koła 265 KM i 397NM. Szukałem subaru ale miałem już dośc poszukiwań i trafiło sie coś takiego wiec nabyłem drogą kupna.może wrzucę póżniej parę fotek. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Renault Safrane Biturbo Quadra :grin: .

Długa nazwa auto też.Silnik 3.0 V6 Biturbo stały napęd na 4 koła 265 KM i 397NM. Szukałem subaru ale miałem już dośc poszukiwań i trafiło sie coś takiego wiec nabyłem drogą kupna.może wrzucę póżniej parę fotek. Co wy na to?

 

LoL nie wiedziałem, że taki wynalazek istnieje. Jaki jest tam napęd na 4 koła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Renault Safrane Biturbo Quadra :grin: .

Długa nazwa auto też.Silnik 3.0 V6 Biturbo stały napęd na 4 koła 265 KM i 397NM. Szukałem subaru ale miałem już dośc poszukiwań i trafiło sie coś takiego wiec nabyłem drogą kupna.może wrzucę póżniej parę fotek. Co wy na to?

 

U mnie na osiedlu ma gosc safrane biturbo w pieknym body-kit'em. Natomiast nie wiedzialem, ze tam pchali naped na 4 kola. Pokaz zdjecia, pochwal sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowych, dużych

 

Disco 3 to kawał bydlaka. Uwielbiam ten wóz mimo, że nim ani razu nie jechałem 8)

 

Od miesiąca teść jeździ Disco 3. Ciasne to, mulaste, czasem jest problem żeby gdzieś wjechać(wysokość). W terenie za to nie ma dla niego przeszkód. Jak dla mnie to są dużo lepsze auta za 250 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stały naped bez żadnych haldex itp.Wieczorem wrzuce zdjecia z domu.Autem jeżdzi sie zaje,........Przyspieszenie ok 7 sekund.Turbiny podkrecone na 1 bara narazie testuje i chyba za duzo.wracałem teraz z Wrocławia i smiać mi sie chce z tych róznych a6 a8 bmw 5 , 7 itd.Bo najpiekniejsze jest to że po tym aucie nie widac,taki wilk w owczej skórze.Silnik ciągnie na kazdym biegu.Motor jest na łancuchu i jest mało awaryjny.Pneumatyczne zawieszenie klimatronik pełna elektryka itd itp.owiem wam że JEST SUPER!!! Mamto czego szukałem plus komfort podróżowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...