Jump to content

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Atrapović

to kup nie wierz gebie - poloz na zebie,  jak to mowia u nas na wsi dokladnie to samo mowiono mi o alfie 159, wiec na zasadzie lamania stereotypow kupilem to cacko w efekcie przeszedlem na

Posted Images

Po Łodzi jeździ 126p z silnikiem Alfy Romeo (nie pamiętam dokładnie jaki) - przyspieszenie z tego co sie orientuję miał na poziomie ok 5s :shock: Na szczęście jeszcze nie spotkałem go na żadnych światłach :twisted: Trochę wstyd by się było przyznać, że zostałem skopany przez "malucha" :razz:

Mój sąsiad parę lat temu też wsadził do malucha silnik od jakiegoś motoru, ale później go wsadzili i policja cały sprzęt zwinęła

Pogromca Civicow Type R :twisted: W szczegolnosci Ofoca :razz:

http://www.kmh24.pl/kmh24_newsWiecej_2589/Ma_kopa.html

ale Leon na sterydach i doladowany :) Wkladajac do Ofoca kompresor, role by sie diametralnie zmienily. Zreszta CTR tylko po samym dolocie, kolektorze i hondacie (czyli w przyblizeniu +30KM wiecej od serii) jest szybszy od Cupry

Po Łodzi jeździ 126p z silnikiem Alfy Romeo (nie pamiętam dokładnie jaki) - przyspieszenie z tego co sie orientuję miał na poziomie ok 5s :shock: Na szczęście jeszcze nie spotkałem go na żadnych światłach :twisted: Trochę wstyd by się było przyznać, że zostałem skopany przez "malucha" :razz:

Podobno został już rozbity :sad:

Włożono tam boksera 1.7 16v 136KM :smile:

Alez ja nie mowie, ze nie da rady czyms takim jezdzic. Pewnie daloby rade nawet i 600KM. Ale chodzi i jakosc. Podejrzewam, ze do osiagniecia tych 5,9sek to potrzebna jest nawierzchnia gladka jak stol i idealnie sucha :roll: Mazda 3MPS strasznie myszkuje podczas przyspieszania mimo kontroli trakcji, a co dopiero ten Leon...

dobra, ale (niech mnie ktos poprawi jesli sie myle), mocna szpera oznacza gorsze prowadzenie w zakretach? Poza tym nie jest nic napisane nt. szpery w tym Leonie ;)

Alez ja nie mowie, ze nie da rady czyms takim jezdzic. Pewnie daloby rade nawet i 600KM. Ale chodzi i jakosc. Podejrzewam, ze do osiagniecia tych 5,9sek to potrzebna jest nawierzchnia gladka jak stol i idealnie sucha :roll: Mazda 3MPS strasznie myszkuje podczas przyspieszania mimo kontroli trakcji, a co dopiero ten Leon...

Gdzies wklajalem wczesniej mini 500km FWD :)

Jak widac wg miliardow much Subaru nawet nie jest warte wzmianki:

http://www.dziennik.pl/auto/article1532 ... nskie.html

Z całej masy najróżniejszych wszędołazów i czteronapędówek powstała idealna dziesiątka. Typowali sami kierowcy. Poznajcie wyniki prestiżowego konkursu czytelników magazynu "Auto Bild Allrad".

Oto najlepsze samochody z napędem na obie osie...

- osobówki z napędem 4x4 w cenie do 25 tysięcy euro - skoda octavia 4x4

- osobówki z napędem 4x4 w cenie do 40 tysięcy euro - audi A4 quattro

- osobówki z napędem 4x4 w cenie powyżej 40 tysięcy euro - lexus LS 600h

- terenowe w cenie do 25 tysięcy euro - suzuki grand vitara

- terenowe w cenie do 40 tysięcy euro - volkswagen tiguan

- terenowe w cenie powyżej 40 tysięcy euro - mercedes ML

- terenowe w cenie powyżej 60 tysięcy euro - mercedes GL

- vany z napędem 4x4 - volkswagen multivan 4Motion

- pikapy z napędem 4x4 - mitsubishi L200

- sportowe i coupe z napędem 4x4 - audi R8

Olleo, powinienes byl napisac "wg miliardow szwabskich much" ;)

Zauwaz, z jakiego kraju pochodzi gazeta i modele, ktore zwyciezyly w 7 z 10 kategorii? :P

Swoja droga w Auto Bildzie ostatnio czytalem fajny test porownawczy Legacy diesel z Passatem diesel. Generalnie w artykule bardzo wychwalali Subarke, podkreslajac jej przewage w prowadzeniu itd - nawet silnik uwazali za troche lepszy! Ale kilka drobnych szczegolow uznali za gorsze niz w Passacie (chyba jakosc wykonczenia cy cus). Koncowa klasyfikacja wygladala tak, ze tam gdzie Legacy zostalo ocenione lepiej, tam dostalo 1 pkt wiecej niz Passat, a tam gdzie gorzej, tam Passat dostal np 7 pkt wiecej :lol: Wiec zwyciezca zostal....? :mrgreen: Ach, i dodali jeszcze na koncu wskazowke dla kupujacego: "Nie kupuj Passata z napedem na cztery kola. Jest znacznie drozszy, wiecej pali i AWD rzadko sie przydaje" :P

W tej samej gazecie byla tez krotka notka o nowym Forysiu: bardzo pochlebna! Podobal im sie zwiekszony przeswit, wieksze gabaryty, nowoczesniejszy design, swietny uklad napedowy, ba! wrecz lepsza jakosc wykonczenia zauwazyli (sic! :mrgreen: ) Ocena koncowa? 3+ :lol:

Ja mam gazety motoryzacyjne z mojej ojczyzny i ich obiektywizm gleboko gdzies (nie dot. Sport Auto! )

Takie cudeńko wypatrzyłem w W-wie w nocy z piątku na sobotę. Byłem lekko trafiony, ale foty jakoś się udało zrobić :D.

img0013bc7.jpg

img0015dj8.jpg

img0014tu7.jpg