Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Po Łodzi jeździ 126p z silnikiem Alfy Romeo (nie pamiętam dokładnie jaki) - przyspieszenie z tego co sie orientuję miał na poziomie ok 5s :shock: Na szczęście jeszcze nie spotkałem go na żadnych światłach :twisted: Trochę wstyd by się było przyznać, że zostałem skopany przez "malucha" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogromca Civicow Type R :twisted: W szczegolnosci Ofoca :razz:

 

http://www.kmh24.pl/kmh24_newsWiecej_2589/Ma_kopa.html

 

ale Leon na sterydach i doladowany :) Wkladajac do Ofoca kompresor, role by sie diametralnie zmienily. Zreszta CTR tylko po samym dolocie, kolektorze i hondacie (czyli w przyblizeniu +30KM wiecej od serii) jest szybszy od Cupry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Łodzi jeździ 126p z silnikiem Alfy Romeo (nie pamiętam dokładnie jaki) - przyspieszenie z tego co sie orientuję miał na poziomie ok 5s :shock: Na szczęście jeszcze nie spotkałem go na żadnych światłach :twisted: Trochę wstyd by się było przyznać, że zostałem skopany przez "malucha" :razz:

Podobno został już rozbity :sad:

Włożono tam boksera 1.7 16v 136KM :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja nie mowie, ze nie da rady czyms takim jezdzic. Pewnie daloby rade nawet i 600KM. Ale chodzi i jakosc. Podejrzewam, ze do osiagniecia tych 5,9sek to potrzebna jest nawierzchnia gladka jak stol i idealnie sucha :roll: Mazda 3MPS strasznie myszkuje podczas przyspieszania mimo kontroli trakcji, a co dopiero ten Leon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja nie mowie, ze nie da rady czyms takim jezdzic. Pewnie daloby rade nawet i 600KM. Ale chodzi i jakosc. Podejrzewam, ze do osiagniecia tych 5,9sek to potrzebna jest nawierzchnia gladka jak stol i idealnie sucha :roll: Mazda 3MPS strasznie myszkuje podczas przyspieszania mimo kontroli trakcji, a co dopiero ten Leon...

 

Gdzies wklajalem wczesniej mini 500km FWD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac wg miliardow much Subaru nawet nie jest warte wzmianki:

http://www.dziennik.pl/auto/article1532 ... nskie.html

 

Z całej masy najróżniejszych wszędołazów i czteronapędówek powstała idealna dziesiątka. Typowali sami kierowcy. Poznajcie wyniki prestiżowego konkursu czytelników magazynu "Auto Bild Allrad".

 

Oto najlepsze samochody z napędem na obie osie...

 

- osobówki z napędem 4x4 w cenie do 25 tysięcy euro - skoda octavia 4x4

- osobówki z napędem 4x4 w cenie do 40 tysięcy euro - audi A4 quattro

- osobówki z napędem 4x4 w cenie powyżej 40 tysięcy euro - lexus LS 600h

- terenowe w cenie do 25 tysięcy euro - suzuki grand vitara

- terenowe w cenie do 40 tysięcy euro - volkswagen tiguan

- terenowe w cenie powyżej 40 tysięcy euro - mercedes ML

- terenowe w cenie powyżej 60 tysięcy euro - mercedes GL

- vany z napędem 4x4 - volkswagen multivan 4Motion

- pikapy z napędem 4x4 - mitsubishi L200

- sportowe i coupe z napędem 4x4 - audi R8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, powinienes byl napisac "wg miliardow szwabskich much" ;)

 

Zauwaz, z jakiego kraju pochodzi gazeta i modele, ktore zwyciezyly w 7 z 10 kategorii? :P

 

Swoja droga w Auto Bildzie ostatnio czytalem fajny test porownawczy Legacy diesel z Passatem diesel. Generalnie w artykule bardzo wychwalali Subarke, podkreslajac jej przewage w prowadzeniu itd - nawet silnik uwazali za troche lepszy! Ale kilka drobnych szczegolow uznali za gorsze niz w Passacie (chyba jakosc wykonczenia cy cus). Koncowa klasyfikacja wygladala tak, ze tam gdzie Legacy zostalo ocenione lepiej, tam dostalo 1 pkt wiecej niz Passat, a tam gdzie gorzej, tam Passat dostal np 7 pkt wiecej :lol: Wiec zwyciezca zostal....? :mrgreen: Ach, i dodali jeszcze na koncu wskazowke dla kupujacego: "Nie kupuj Passata z napedem na cztery kola. Jest znacznie drozszy, wiecej pali i AWD rzadko sie przydaje" :P

 

W tej samej gazecie byla tez krotka notka o nowym Forysiu: bardzo pochlebna! Podobal im sie zwiekszony przeswit, wieksze gabaryty, nowoczesniejszy design, swietny uklad napedowy, ba! wrecz lepsza jakosc wykonczenia zauwazyli (sic! :mrgreen: ) Ocena koncowa? 3+ :lol:

 

 

Ja mam gazety motoryzacyjne z mojej ojczyzny i ich obiektywizm gleboko gdzies (nie dot. Sport Auto! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cudeńko wypatrzyłem w W-wie w nocy z piątku na sobotę. Byłem lekko trafiony, ale foty jakoś się udało zrobić :D.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

fajny, w sam raz do tematu o upolowanych sprzetach :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...