Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

pokusiłem sie założenie takiego topicu w którym możnaby wrzucać jakieś info odnośnie jakichś nowych ciekawych modeli innych marek niż Jedyna Słuszna Marka.Wiem ze był kiedyś podobny topic (bodajże Ciekawe projekty czy cos takiego)ale niestety jako że wyszukiwarka działa jak działa więc trudno by było dotrzeć do tego pierwotnego topicu :wink:

 

na pierwszy ogień zrzucam fotki nowej Hondy Legend po tuning w firmie Mugen.IMO prześlicznie sie to autko prezentuje 8)

wetoddimage5.jpg

wetoddimage2.jpg

wetoddimage4.jpg

i w srebrze :wink:

wetoddimage.jpg

wetoddimage1.jpg

 

i jeszcze całkiem fajna stronka o tym autku:

http://www.mugen-power.com/street/LEGEND0410/index.html

 

pzdr 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, mi się to auto nie podoba, jakieś takie ciężkie...poza tym przód , to żywcem honda accord. Poprzednia Legend bardziej mi się podobała.

No "stara" ma bardzo ładną linię, krótki przedni zwis i długi tylny. Wygląda jak RWD chociaż drapie glebę przednimi kółkami.

A ta tutaj w ogóle nie wygląda na swój segment. Ale jak Subaru nie wypuści porządnego pojazdu z wnętrzem o wymiarach europejskich to pewnego dnia, za parę lat będę szukał takiej Legendy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Subaru nie wypuści porządnego pojazdu z wnętrzem o wymiarach europejskich to pewnego dnia, za parę lat będę szukał takiej Legendy :P

 

w Justy było miejsca jak w mieszczuchu z 1991, w Imprezie mam miejsca jak w kompakcie z 1997, więc o co chodzi w tym zdaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest też Mazda 6 MPS. Całkiem apetyczne auto 8)

 

"Silnik Turbo 2,3l, napęd na cztery koła, 6 biegowa skrzynia biegów, 18” koła, oraz doskonały projekt pojazdu sprawia, że Mazda6 MPS staje się doskonałym połączeniem nowoczesnej technologii z komfortowym, ekonomicznym codziennym użytkowaniem.

 

Nowo zaprojektowany 2,3 litrowy turbo doładowany silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DISI) osiąga 191 kW/260 KM przy 5500 obr/min i maksymalny moment obrotowy 380 Nm przy 3000 obr/min. Umożliwia to rozpędzenie auta 0-100 km/h w 6,6 sekundy. Maksymalna prędkość to 240 km/h. "

 

mazda6mps2_800x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW M6

 

014_450.jpg

 

09_450.72793.jpg

 

Samochod mnie sie podoba, aczkolwiek ogolnie mam uraz do BMW :wink: CHociaz wersja M ma moze ta ceche, ktorej normalna nie ma (wg. dziennikarzy), czyli jest dynamiczna :lol:

 

 

A w tej Szostce to CHYBA bedzie staly naped, ale nie jestem pewien :)

 

[EDIT]

 

jednak nie staly (http://www.automobil-magazin.de/maz6mps.htm), tylko regulowany elektronicznie (w zaleznosci od polozenia pedalu gazu i od warunkow drogowych - tyle wyczytalem :D). Rozdzial momentu od (p/t): 100%/0% do 50%/50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Subaru nie wypuści porządnego pojazdu z wnętrzem o wymiarach europejskich to pewnego dnia, za parę lat będę szukał takiej Legendy :P

 

w Justy było miejsca jak w mieszczuchu z 1991, w Imprezie mam miejsca jak w kompakcie z 1997, więc o co chodzi w tym zdaniu?

 

Europejskie rozmiary: nie rozchodzi się o rozmiary wnętrz samochodów europejskich. Chodzi o samochód mieszczący bezkolizyjnie kierowcę o rozmiarach europejskich. Samochody bowiem podobnie jak prezerwatywy produkowane są w rozmiarach: azjatyckim i europejskim. W Justynce nie siedziałem, Impreza wykonana jest w rozmiarze azjatyckim. Bez szyberdachu było dość miejsca nad głową, ale drzwi są trochę za blisko łokcia, a zakres regulacji kierownicy jest żenujący. Położenie max góra zalewie umożliwia zajęcie miejsca za kierownicą, max dół powoduje otarcia ud i przygniecenie członka do siedziska fotela :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie cena 33 tys funtów, ale nie mam zielonego pojęcia, gdzie to widziałem i czy nie pomyliłem krzesła z krzesłem elektrycznym. Podobni rzecz się ma z tym, że ma być sprzedawany na każdym kontynencie. W USA ma się nazywać Mazdaspeed 6, a m.in. w Europie Mazda 6 MPS. Ale oczywiście głowy nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...