Skocz do zawartości

Subaru Impreza STi powered by ... no wlasnie


bart1000

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jestesmy juz przy temacie hamowni, to czy jest ktos chetny na wyjazd do gliwic

jest tam hamownia obciazeniowa MAHA 4x4

Chyba jedyna hamownia ktorej wyniki mozna uznac jako prawdopodobne

 

Obciążeniowa Maha 4x4 działa we Wrocławiu w Jetroniku od co najmniej 5 lat.

 

Na czym opierasz swoją tezę, że wyników z innych hamowni nie można uznać za prawdopodobne? Znasz się na tym, czy przeczytałeś na forum?

 

I wydaje m sie wlasnie ze to chyba Jetronic ma najwieksze doswiadczenie w hamowaniu i remapingu aut 4x4. Trzeba im przyznac ze sa niezwylke profesjonalni i wiedza co robia. I nie wychodza im kwiatki wykresowe jak zdarza sie to innymi firmom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej

Pomyslalem ze czas najwyzszy uaktualnic ten temat.

Niektorzy znaja historie tego samochodu i problemow jakie z nim w ciegu ostatnich 5 miesiecy byly. Ale sie skonczyly moge teraz powiedziec :)

Auto od momentu ktory opisany jest w pierwszym poscie przeszlo w lipcu strojnie w firmie nie-ASO. Niestety juz po odbiorze auta nie bylo rewelacji, ale wina tego mialy byc warunki podczas strojenia (+35 st) , potembylo juz tylko gorzej i niektorzy wiedza jak narzekalem na auto...

W kazdym razie od tego czasu zostal zalozony BOV oraz kolektor wydechowy DC wiec aktualnie jest ju pelny wydech przelotowy o srednicy 3 cali ( wiadomo ze 3 cale to za turbo)

reszta taka jak wczesniej, strojenie odbylo sie w zeszym tyg i wkoncu moge powiedziec ze auto zapier.... (mam nadzieje ze ostrzezenia nie dostane ;))

Jak tylko pan Jacek podesle mi wykres to go tutaj umieszcze i do tego czasu nie bede mowil ile wyszlo bo sam nie uwierze dopuki tego nie zobacze, w kazdym razie wybieram sie na hamownie maha do gliwic zeby to zweryfikowac.

Jesli chodzi o dalsze plany to na dzien dzisiejszy jest ich brak, ale moge napewno powiedziec ze to nie byla moja ostatnia wizyta w Poznaniu i zarazem w Mapteku.

Naprawde po pierwszym kiepskim wrazeniu zostalem potraktowany nie jak wrog jak o wielu firmach juz czytalem, ale otrzymalem pomoc jakiej oczekiwalem, zostalem profesjonalnie obluzony za co moge tutaj podziekowac i zyczyc innym rowniez takiej jakosci uslug :)

 

ps.

auto ryczy teraz jak wsciekle, juz sie boje tej akcji przeciw tuningowcom :mrgreen:

 

wykres wkrotce mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barth no to juz się boje konfrontacji :twisted: :wink:

 

jak mi przyjdzie sprzeglo z jułesej to chetnie was pogodze :lol:

Oj.....W Evo tak szybko sprzęgła lecą? :shock:

 

 

Wkoncu czego wymagac od prawie jak Subaru :mrgreen:

 

Polinituning o bulgocie niech sie wypowiedza Ci co slyszeli z zewnatrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart1000, jeździłeś dziś po Krakowie moich okolicach ? Bo wydzierało mi się jakieś mocno głośne Subaru pod oknami :twisted:

 

Zrobilismy z Oskrem i jakubem001 rundke wkolo biprostalu(K.Wlk, krolewska, kijowska) a potem strzelalismy z wydechu pod wiaduktem kolejowym na wroclawskiej :mrgreen:

efekt jest jakby ktos wzial dubeltowke i zaczal tam strzelac :twisted:

A przejazdzke na prawym nawet nie musze pisac ze masz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...