Jump to content

Przeszczep

Recommended Posts

Witam wszystkich:)

Mam pewną sprawę, mianowicie:

Planuje zakup Subaru Imprezy w generacji pierwszej, z silnikiem 1.6 tam około 100 konnym:) nooo i, dodatkowo, anglika GT jako dawce. I moje pytanko brzmi: Co bardziej się opłaca? :

a ) przenosić kierownice w angliku

czy

b ) przenosić wszystkie podzespoły z silnikiem i resztą do tego 1.6

Bardzo bym prosił o w miarę delikatne traktowanie mnie, gdyż jestem młody, głupi i lubię popełniać błędy :D ewentualne poprawianie mnie i dodatkowe informacje - mile widziane:)

Z góry dziękuje za pomoc!

Edited by Nickooo

GT to nie tylko silnik, ale i zawias, hamulce, wiadomo wydech i elektryka i cala reszta. jak dla mnie za duzo zabawy, musialbys przełożyc wszystko oprócz budy :P chyba lepiej kupic GTka RHD i zrobic przekładkę. moze wyjdzie troche drozej ale masz pewnosc, ze auto odpowiednio będzie sie prowadzic i hamować :P zdecydowanie bezpieczniejsza opcja

Czy w tę czy w drugą stronę będzie przeprowadzka,to i tak parę istotnych rzeczy będziesz musiał dokupić.

Wszystko zależy w jakim stanie są obydwa auta,szczególnie nadwozie.

Przekładka to nie jest łatwa sprawa,szczególnie jeśli ma być zrobiona dobrze i bezpiecznie.Warto ją zlecić ogarniającemu takie rzeczy warsztatowi,wtedy to oni podpowiadają co lepiej i taniej wychodzi.

Witam wszystkich:)

Mam pewną sprawę, mianowicie:

Planuje zakup Subaru Imprezy w generacji pierwszej, z silnikiem 1.6 tam około 100 konnym:) nooo i, dodatkowo, anglika GT jako dawce. I moje pytanko brzmi: Co bardziej się opłaca? :

a ) przenosić kierownice w angliku

czy

b ) przenosić wszystkie podzespoły z silnikiem i resztą do tego 1.6

Bardzo bym prosił o w miarę delikatne traktowanie mnie, gdyż jestem młody, głupi i lubię popełniać błędy :D ewentualne poprawianie mnie i dodatkowe informacje - mile widziane:)

Z góry dziękuje za pomoc!

Błędy to popełnili nasi godzinę temu z Ukrainą. Kup GT LHD za 17 tysi w serii i daj spokój z przekładką padaki 1,6 i .angielskie GT - przecież one nie jeżdzą do kościoła kierowane przez lekarzy. Dostają jeszcze bardziej w palnik .

W GT jest inna wiązka inna skrzynia inne sprzęgło inne hamulce i inne zawieszenie i inny dyfer bo z LSD . Nie ma stabilizatora z tyłu, wentylowanych tarcz tylnych itd.

Jak juz szczepic, to najlepiej graty z new age :)

Popieram.

Kup LHD GT i ciesz się jazdą.

Jak już przekładać to Sti, bądź RA z uwagi n to że nie ma ich za dużo.