Skocz do zawartości

Przeszczep


Nickooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Mam pewną sprawę, mianowicie:

Planuje zakup Subaru Imprezy w generacji pierwszej, z silnikiem 1.6 tam około 100 konnym:) nooo i, dodatkowo, anglika GT jako dawce. I moje pytanko brzmi: Co bardziej się opłaca? :

a ) przenosić kierownice w angliku

czy

b ) przenosić wszystkie podzespoły z silnikiem i resztą do tego 1.6

 

Bardzo bym prosił o w miarę delikatne traktowanie mnie, gdyż jestem młody, głupi i lubię popełniać błędy :D ewentualne poprawianie mnie i dodatkowe informacje - mile widziane:)

 

Z góry dziękuje za pomoc!

Edytowane przez Nickooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT to nie tylko silnik, ale i zawias, hamulce, wiadomo wydech i elektryka i cala reszta. jak dla mnie za duzo zabawy, musialbys przełożyc wszystko oprócz budy :P chyba lepiej kupic GTka RHD i zrobic przekładkę. moze wyjdzie troche drozej ale masz pewnosc, ze auto odpowiednio będzie sie prowadzic i hamować :P zdecydowanie bezpieczniejsza opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tę czy w drugą stronę będzie przeprowadzka,to i tak parę istotnych rzeczy będziesz musiał dokupić.

Wszystko zależy w jakim stanie są obydwa auta,szczególnie nadwozie.

Przekładka to nie jest łatwa sprawa,szczególnie jeśli ma być zrobiona dobrze i bezpiecznie.Warto ją zlecić ogarniającemu takie rzeczy warsztatowi,wtedy to oni podpowiadają co lepiej i taniej wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Mam pewną sprawę, mianowicie:

Planuje zakup Subaru Imprezy w generacji pierwszej, z silnikiem 1.6 tam około 100 konnym:) nooo i, dodatkowo, anglika GT jako dawce. I moje pytanko brzmi: Co bardziej się opłaca? :

a ) przenosić kierownice w angliku

czy

b ) przenosić wszystkie podzespoły z silnikiem i resztą do tego 1.6

 

Bardzo bym prosił o w miarę delikatne traktowanie mnie, gdyż jestem młody, głupi i lubię popełniać błędy :D ewentualne poprawianie mnie i dodatkowe informacje - mile widziane:)

 

Z góry dziękuje za pomoc!

 

Błędy to popełnili nasi godzinę temu z Ukrainą. Kup GT LHD za 17 tysi w serii i daj spokój z przekładką padaki 1,6 i .angielskie GT - przecież one nie jeżdzą do kościoła kierowane przez lekarzy. Dostają jeszcze bardziej w palnik .

W GT jest inna wiązka inna skrzynia inne sprzęgło inne hamulce i inne zawieszenie i inny dyfer bo z LSD . Nie ma stabilizatora z tyłu, wentylowanych tarcz tylnych itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...