Jump to content

Jaka jest różnica pomiędzy TD05-16G, 18G i 20G

Fx
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Widząc, że vf35 jest ciężko lub bardzo ciężko osiągalne zastanawiam się jeszcze nad TD05-16G (nie chińczykiem :P). Można to ściągnąć od Andy'ego o ile kiedyś mi odpowie na @.

Ale ciekawy jestem czy różnice w tych turbo są tylko w wielkości muszli ?

Chodzi o to czy jak z czasem dupo hamownia stwierdzi, że coś już mało się robi to będzie można podmienić stronę gorącą zestroić i jechać dalej bez wymiany części wirującej ??

Problem nie leży w ilości tylko w braku ich w Polsce. Kupowanie używanej turbiny ze zdjęcia to tak jakby kupować samochód na telefon :)

Nie mam nikogo w UK czy Szkocji, żeby wziął do ręki, sprawdzić luzy i ogólny stan vf'a

No i jeszcze jest kwestia, że jeżeli w TD można zmienić muszlę na większą bez rzeźby to jest chyba bardziej rozwojowa od vf, a generalnie są to porównywalne turbiny...

Problem nie leży w ilości tylko w braku ich w Polsce. Kupowanie używanej turbiny ze zdjęcia to tak jakby kupować samochód na telefon :)

Nie mam nikogo w UK czy Szkocji, żeby wziął do ręki, sprawdzić luzy i ogólny stan vf'a

No i jeszcze jest kwestia, że jeżeli w TD można zmienić muszlę na większą bez rzeźby to jest chyba bardziej rozwojowa od vf, a generalnie są to porównywalne turbiny...

dokładnie, pozatym VF35 to turbina w której chya najczęsciej pęka część gorąca...

Kup nowe turbo TD05 big 16G, do wRXa jak znalazł :)

TD05 z firmy Jawarehause (on ebay) sa naprawde dobre i bezawaryjne. Mialem w GTku , kilku moich znajomych tez ma i łądnei pompują :)

Andy Forrest robi ponoć fajne turbiny. Zawsze bliżej jakby coś się z nią działo... :angry:

no własnie niezbyt fajne, lubia byc awaryjne, a nawet słyszałem ze czasem maja niewywazony wirnik...