Skocz do zawartości

Jaka jest różnica pomiędzy TD05-16G, 18G i 20G


Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

 

Widząc, że vf35 jest ciężko lub bardzo ciężko osiągalne zastanawiam się jeszcze nad TD05-16G (nie chińczykiem :P). Można to ściągnąć od Andy'ego o ile kiedyś mi odpowie na @.

 

Ale ciekawy jestem czy różnice w tych turbo są tylko w wielkości muszli ?

 

 

Chodzi o to czy jak z czasem dupo hamownia stwierdzi, że coś już mało się robi to będzie można podmienić stronę gorącą zestroić i jechać dalej bez wymiany części wirującej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie leży w ilości tylko w braku ich w Polsce. Kupowanie używanej turbiny ze zdjęcia to tak jakby kupować samochód na telefon :)

 

Nie mam nikogo w UK czy Szkocji, żeby wziął do ręki, sprawdzić luzy i ogólny stan vf'a

 

No i jeszcze jest kwestia, że jeżeli w TD można zmienić muszlę na większą bez rzeźby to jest chyba bardziej rozwojowa od vf, a generalnie są to porównywalne turbiny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie leży w ilości tylko w braku ich w Polsce. Kupowanie używanej turbiny ze zdjęcia to tak jakby kupować samochód na telefon :)

 

Nie mam nikogo w UK czy Szkocji, żeby wziął do ręki, sprawdzić luzy i ogólny stan vf'a

 

No i jeszcze jest kwestia, że jeżeli w TD można zmienić muszlę na większą bez rzeźby to jest chyba bardziej rozwojowa od vf, a generalnie są to porównywalne turbiny...

 

dokładnie, pozatym VF35 to turbina w której chya najczęsciej pęka część gorąca...

 

Kup nowe turbo TD05 big 16G, do wRXa jak znalazł :)

 

TD05 z firmy Jawarehause (on ebay) sa naprawde dobre i bezawaryjne. Mialem w GTku , kilku moich znajomych tez ma i łądnei pompują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...