Skocz do zawartości

Proszę o porady.


adijocker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przepraszam że założyłem nowy temat ale nie bardzo wiem gdzie tu napisać. Zamierzam zakupić Subaru Imprezę Wrx. Mój budżet to 40000 pln. Chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim czy jest w ogóle sens szukać w takiej cenie model z 2006r,+ tzn "Hawkeye". Podoba mi się jego sylwetka, ale nie wiem czy nie jest to za mało, jak na ten model. Nie mam wystarczającej ilości postów więc nie mogę napisać na forum w zakładce "kupię", a nie chce szukać na allegro gdyż mija się to z celem. Ewentualnie mógłby być to model starszy tzn ten 2003+ (niebieski, sedan wyłącznie) Może zna ktoś jakieś godne polecenia auto lub może pokierować mnie gdzie mogę szukać. Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam od handlarzy i odradzam te "z za wielkiej wody". To zazwyczaj rzeźbione sztuki. Najlepiej od znanego forumowicza, bądź od dealera, jeżeli przejął w rozliczeniu - obowiązuje zasada: okazja =>łup. Nikt kto dbał o swój samochód i teraz wymienia z ceny nie spuści, bo wie ile włożył w auto. Przeglądaj forum sprzedam, a nuż się trafi, choć o ile wiem, to po ładne egzemplarze ustawiają się kolejki :) kumoterstwo obowiązuje. Życzę szczęścia i satysfakcji z użytkowania Najsłuszniejszej Marki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź. No właśnie przeglądałem oferty z forum i czekam na ofertę od forumowiczów bo wiem że wiedzą o co chodzi i dbali o swoje auta jak o rodzinę ; ) Ale skoro mówisz że są kolejki to mam nadzieję że i na mnie przyjdzie pora. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego szukałem prawie rok, aż w końcu poprosilem znajomego który jeździ do Francji po uszkodzone samochody (najczęściej z aukcji ubezpieczeniowych) żeby rozejrzał się za jakimś wrx'em 2002<. Znalazł mi srebrnego bloba z 2003r, przebieg 95kkm z lekko uszkodzonym przodem (tylko zderzak i jedna lampa wymieniona), znajomy ze względu na niską cene mimo wszystko zdecydował się kupic auto a ja już tu w Polsce dokładnie go sprawdzając kupiłem. I (odpukać) do tego czasu auto sprawuje się bardzo dobrze.

 

Polecam taką operacje jeśli poszukiwania w polsce na nic się nie zdadzą.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. No ja ogólnie szukam już tak 4 miesiące. Zapomniałem dodać, iż biorę pod uwagę także auto po delikatnym dzwonie. Wychodzę z założenia że większość Subaru w Polsce miała przygody, więc wolę żebym zrobił to sam gdyż mam taką możliwość, niż kupić "wyklepany po kosztach" egzemplarz a potem sie zastanawiać czy nie jeżdżę puszką ; ) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój budżet to 40000 pln.

Oczywiście ponad tę kwotę masz odłożone na boku ~10kpln na ewentualne poprawki? Bardzo istotne jest by się nie napinać finansowo na auto, bo przy byle awarii (a taka w niemłodym przecież aucie może się trafić) trzeba mieć gotówkę na solidną naprawę. Nie to by Subaru były jakieś specjalnie awaryjne, ale kupujesz auto używane i nie znasz całej jego historii/sposobu eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jasna, nie jest tak że mam 40 tys. i nie daj Boże coś się zepsuje, samochód stoi bo wszystko wydałem na niego a nie przewidziałem tego że nigdy nie wiadomo z samochodem używanym. Myślę że każdy rozsądny kupujący musi się z tym liczyć. A ponawiając pytanie, myślicie że jest szansa znaleźć "Hawkeye" z silnikiem 2.5t (230hp) w granicach 40 tysięcy czy jest to niewykonalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...