Skocz do zawartości

Pierwsza hybyda Subaru juz w tym roku!


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu duzo gadać: na salonie samochodowym w Nowym Jorku zaprezentowany zostanie XV z napędem hybrydowym!

 

http://www.fhi.co.jp..._20e_87411.html

 

Aktywny jest juz web-special na temat tego auta: http://www.subaru-gl....com/ms2013/ny/

 

Ale oficjalna prezentacja odbedzie sie dopiero 28 marca wiec musimy sie uzbroic w cierpliwosc co do szczegolow technicznych :)

 

Mozemy obstawiac co to bedzie siedzialo pod maska:

 

- 2.0 DIT + Hybrid

- 2.0 N/A + Hybrid

- 1.6 N/A + Hybrid

???

 

262184_453733878039176_1741057540_n.jpg

Filmik znaleziony przez Dark Knight :)

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PA1dFZd6Go0

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo gadać: na salonie samochodowym w Nowym Jorku zaprezentowany zostanie XV z napędem hybrydowym!

 

http://www.fhi.co.jp..._20e_87411.html

 

Aktywny jest juz web-special na temat tego auta: http://www.subaru-gl....com/ms2013/ny/

 

Ale oficjalna prezentacja odbedzie sie dopiero 28 marca wiec musimy sie uzbroic w cierpliwosc co do szczegolow technicznych :)

 

Mozemy obstawiac co to bedzie siedzialo pod maska:

 

- 2.0 DIT + Hybrid

- 2.0 N/A + Hybrid

- 1.6 N/A + Hybrid

???

 

 

może 1,6DIT+hybrid? zarówno kop jak i oszczędności :)

a wszystko być może za jedyne 200tys. :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba lepiej niż na toyotę w tym temacie nie dało się trafić, więc może nie będzie źle :). Jeszcze chyba w tamtym roku bmw skumało się z toyotą, żeby pomogli im w hybrydach w zamian za diesle, bo ich hybrydy okazywały się tylko szybkie(np. x6) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba w tamtym roku bmw skumało się z toyotą, żeby pomogli im w hybrydach w zamian za diesle, bo ich hybrydy okazywały się tylko szybkie(np. x6)

 

To nie tak, BMW ma wspolprace z Toyota w kwestii napedu wodorowego (ogniwo paliwowe) :)

 

Ale faktem jest, ze Toyota Motors ma najwieksza wiedze i najbardziej zaawansowana technologie w dziedzinie Hybryd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motoryzacja idzie do przodu, technika się zmienia, dobrze, żeby Subaru dorównywało konkurencji a nie stało w miejscu. Niech inżynierowie bawią się, doświadczenie zawsze się przyda. Dopóki jest dostępna wersja normalna a dodatkowo hybryda to nie widzę w tym nic złego (przynajmniej w XV). Jadnak bardziej byłbym zadowolony jakby do tego modelu włożyli silnik z turbo, albo zrobili BRZ STI, albo nowe STI, albo.... :rolleyes:;)

 

PS Fajny kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś po głowie mi się kołacze, że Toyota dlatego kupiła kilka akcji FHI by móc pociągnąć coś z ich eksperymentów nad napędem hybrydowym - a nie w drugą stronę ;) Ale może to błędne skojarzenia albo tłumaczenia z japońskiego.

Obstawiam, że hybryda prezentowana na salonie będzie bezkompromisowa - 2.0DiT + drugie tyle z prądu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba w tamtym roku bmw skumało się z toyotą, żeby pomogli im w hybrydach w zamian za diesle, bo ich hybrydy okazywały się tylko szybkie(np. x6)

 

To nie tak, BMW ma wspolprace z Toyota w kwestii napedu wodorowego (ogniwo paliwowe) :)

 

Ale faktem jest, ze Toyota Motors ma najwieksza wiedze i najbardziej zaawansowana technologie w dziedzinie Hybryd!

Rzeczywiście, teraz doczytałem. A panowie z tvn turbo powinni uściślać informacje, bo to, o czym pisałem usłyszałem przy porównaniu 5 hybrydowej i z dieslem chyba w automaniaku, czy moto-on :toobad:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam, ale słowo "hybyda" czy hybryda źle mi się kojarzy . ;)

To eko-lizusostwo wobec eko-politruków. Fajna ekologia, kilogramy baterii do utylizacji, jak z milionami żarówek eko. Wyjdzie 'hybaohyda' Edytowane przez limeryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Strzał w 10kę. Pierwsza fajna miejska hybryda.

Than_Junior przeklej mój filmik do pierwszego posta jeśli chcesz, ja go usunę potem. Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, teraz doczytałem. A panowie z tvn turbo powinni uściślać informacje, bo to, o czym pisałem usłyszałem przy porównaniu 5 hybrydowej i z dieslem chyba w automaniaku, czy moto-on .

 

no problemo :) Akurat w tym sie dosc dobrze orientuje bo to czesc mojego zawodu ;) A to, ze dziennikarze dzialaja niechlujnie to juz inna sprawa...

 

 

Than_Junior przeklej mój filmik do pierwszego posta jeśli chcesz, ja go usunę potem.

 

zrobione B) dzieki!!

 

PS "built in a zero emissions plant" czyli w Indianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...