Skocz do zawartości

Wymiana shortblocku po gwarancji


jaszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Czy stale serwisując samochód w ASO, można liczyć w przypadku potrzeby wymiany short block SBD po gwarancji, z powodu pękniętego wału, na jakąś pomoc lub gest handlowy lub upust itp ? jeśli nie to nie mam więcej pytań jeśli tak mam kolejne

 

Jakie konkretnie przywileje ma stały klient w sytuacji jak powyżej ?

 

Liczę na konkretną odpowiedź za którą z góry dziękuje

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Czy stale serwisując samochód w ASO, można liczyć w przypadku potrzeby wymiany short block SBD po gwarancji, z powodu pękniętego wału, na jakąś pomoc lub gest handlowy lub upust itp ?

Zasadniczo tak. Zależne to jest od wielu czynników, takich choćby jak wiek auta, przebieg, sposób eksploatacji, przyczyna usterki etc.

Jak wiadomo ( było to już omawiane ) zdarza się, że klasyczne "przekręcenie" powoduje tego typu efekt. Wówczas można liczyć tylko na upust co do cen części ( ew. upust na robociźnie jest zalezny od dealera ), a i to naturalnie tylko przy naprawie w naszej sieci autoryzowanej.

Podobnie bedzie przy przebiegu np. 300.000, czy też w wieku 6 lat itd. itd.

Ale, gdyby zdarzenia miało mieć miejsce np. 2 miesiące po gwarancji bez jakichkolwiek wskazań co od niewłaściwej obsługi / niwłasciwego paliwa itd., wówczas zrobimy więcej.

Gdy natomiast samochód (silnik) był tuningowany - nie zrobimy nic.

Każdy przypadek jest jednak indywidualny a nie ma ich tyle, aby potrzebne było wypracowanie stałej procedury. Jeżeli coś takiego się zdarzy, DT występuje do zarządu z informacją i sugestią rozwiązania.

Stąd też na pytanie:

Jakie konkretnie przywileje ma stały klient w sytuacji jak powyżej ?

niestety ( na szczęście ?) nie jestem w stanie udzielić oczekiwanej konkretnej odpowiedzi - proszę o zrozumienie .

 

Pozdrowienia

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...