Skocz do zawartości

Różnice pomiędzy SI w wersji Europejskiej i USA.


MarcinBike

Rekomendowane odpowiedzi

...w kazdym poplamiona tapicerka, brudno jakby nikt nigdy nie sprzatal, w co drugim powypalane dziury w fotelach itp ...

O to to juz trzeba miec pretensje do handlarzy, ze sprowadzaja tylko najtansze (czyli najgorsze) egzemplarze.

 

Nie no jasne, zgadzam sie, mowie o tym co widzielem w polsce, pewnie jak ktos dla siebie sprowadza to kupi sliczna bezwypadkowa sztuke, ale to co proponuja handlerze nie wyglada slicznie i nie jest bezwypadkowe ... Ogolnie zgadzam sie, przywoza to co najtansze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przyczyny sa calkowicie naturalne. To wydarzylo sie jakies 3 lata temu w Californi. Krolowa postanowila zagniezdzic sie na intercoolerze i za nia przylecialo cale stado pszczol. Niestety nie wiem jak sie skonczyla ta historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, w Wawie jest gorzej niż w Kraku.

Śmiem wątpić :) W wawie bywam czasami i niestety nie potwierdzam, by dziury stołeczne były tak uciążliwe jak nasze, ale może dlatego, ze głównymi trasami jeżdżę. Ale u nas nawet główne przypominają czasem polną drogę - np. wlotóka od autostrady piękna i dumna ul. Radzikowskiego, znaczy była piękna do pierwszej zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta,

bo goldenarts to kryptolanser

Azrael,

bo goldenarts to kryptolanser

 

aflinta,

Ale prezentują się naprawdę zacnie Szkoda, ze nie nadają się na krakowskie "drogi"

 

Ładnie, ładnie... tylko jedno popołudnie nie było mnie na forum, a tu już takie teksty...

 

Co do kółek, ładnie wyglądają tylko na zdjęciach... poprzedni własciciel na WRXie ich nie oszczędzał gdzieś na szutrach i krawężnikach... w zimę idą do renowacji...

Oponki są 215/45/17... nie ma takiej tragedii jak się wcześniej obawiałem...

 

A jak są duże dziury w jezdni to się można przecież polansować 10 km/h :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...