Skocz do zawartości

Czy Jaguar to konkurencja dla Subaru ?


Korsarz

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z polityką sprzedaży w USA - nie. Albowiem Jaguary są - zgodnie ze stwierdzeniem tamtejszego przedstawicielstwa - "idealnymi samochodami dla gejów, lesbijek i biseksualistów". O ile mi wiadomo Subaru Import Polska nie stosuje żadnych tego tego typu preferencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korsarzu. Czy masz podobne informacje na temat Dodga, a konkretnie modelu Ram. zawsze chorowałem na to auto i chciałbym przy okazji sprawdzić swoje "preferencje". A tak apropos Lufthansy, to masz jakieś zainteresowania ukierunkowane na psychologię?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he? Moze tak na temat: Jaguar, ten caly XJ-R (moze nie, chodzi o ten z AWD) na pewno nie ma szans z Subarka, bo Jaguar nie ma doswiadczenia z napedem "na cztery lapy". Ale tak poza tym to fajny pomysl, bo to jest wreszcie JAguar mniej lub wiecej dla wszystkich. Ci, ktorzy zawsze marzyli o tym angielskim kocie, ale nie mogli sobie na niego pozwolic ze wzgleedow finansowych, teraz za "niewielkie" pieniadze moga go sobie zalatwic. Nie zmienia to faktu, ze nie ma szans z Subarynami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Dodga brak mi tego typu informacji. Generalnie tego typu "full size truck" to raczej synonim macho (moze po akcji reklamiowej Jaguara bedą rozjeżdżały te biedne kotki ?).

Apropos Jaguara historyjka (zasłyszana od dyrekcji):

W afrykańskiej dżungli spacerował sobie słoń z Jaguarem. W pewnym momencie zwierzątka usłyszały wołanie o pomoc. Skierowały się w kierunku dobiegającego głosu i zobaczyły lwa w głębokim dole - pułapce na dzikie zwierzęta. Zapytał słoń: "ty, lew, jak to sie stało, że ty - król zwierząt wpadasz w tak prymitywną pułapkę ?"

Na to lew: "wiesz, te sprawy państwowe, dziura budżetowa, teraz jeszcze jakieś pismaki marabuty sugerują że chciałem od nich łapówę, tyle zmartwień - przeoczyłem. Pomóżcie !"

Słoń - "pomózcie to już wołał jeden z twoich poprzedników, jeszcze za dyktatury - sam wiesz co z tego wyszło. No ale niech tam, tylko powiedz jak ?"

Lew: "słuchaj słoń, złap jaguara za ogon i ostroznie spuść go do dołu - ja podskoczę, złapię go za łapy, a ty powoli sie wycowasz"

Powiedziane, zrobione. Uratowany lew podziękował i obiecał nie zapominać o związku zawodowym trębaczy ani o cechu futrzarzy i poszedł.

Nastepnego dnia wędrował sam słoń, gdy dobiegł go ponownie głos wołającego o pomoc lwa. Był w tym samym dole !

"co ty lew znowu ???"

"wiesz słoń, wieczne problemy. ten łapownik ma na domiar złego moje imię ! wyobrazasz to sobie ! no i tak się zmartwiłem - znowu przeoczyłem tę samą pułapkę ! pomóż !"

Na to słoń: "ale jak? jestem sam, bez jaguara."

Lew pomyslał i powiedział: "wiesz co , ten dół ma małą średnicę. stań nad nim, i pomyśl sobie o takiej bardzo pieknej, młodej, dorodnej słonicy !"

powiedziane - zrobione. Lew podskoczył, złapał się za interes słonia i był uratowany.

Jaki stąd płynie morał ?

 

Wracając do Lufthansy - owszem, latałem. Przy wykupieniu biletu jest to możliwe bez specjalnych kwalifikacji w zakresie psychologii 8)

 

pzdr.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Obywatele,

Jaguar R czy zwykly, zawsze bedzie samochodem luksusowym, choc szybkim, a Subaru raczej sa z innego swiata. Dodam jeszcze dla rozbawienia, ze jaugary w Wielkiej Brytanii nosza nazwe Jew's Canoe. To auto dla pewnego typu nuworyszy. Poza tym po co komu Jag z silnikiem Forda?

Aero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwsze reakcje: właśnie przeglądam nasze znakomite pismo "Motor" , Nr 1/2003 i widzę, że pan Piotr R. Frankowski porównuje Jaguara X-type 3.0 do WRX-a. I wybiera Jaguara (jako auto dla siebie) :D Czyżby oficjalna deklaracja ?????

Na "usprawiedliwienie" pana P.R.F. mozna dodać, że na WRX-a by sie zapożyczył.

 

 

PS. Odpowiedź na uprzednio zadane pytanie o morał:

"jak się ma taaaakiego, to nie potrzeba jaguara"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 20 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...