Jump to content

Szlif silnika w okolicach Warszawy - gdzie oddac?

sobi
 Share

Recommended Posts

Planuje remont swojej motorowni, ale mam dylemat komu powierzyc szlif silnika, zeby pózniej nie załowac. Musze rozwiercic tuleje pod nadwymiarowe tłoki i przepolerowac/ sprawdzic wał. Myslałem o warsztacie na krasnobrodzkiej, ale sporo osób mi odradziło... gdzie wy robiliscie szlify i z jakim skutkiem?

Ja składałem sam :) ale najpierw dałem klamoty do pomiarów na Krasnobrodzką :) powiedzieli co się nadaje co nie. Nie robiłem szlifów bo składałem w nominale. Na Krasnobrodzkiej zrobili całą obróbkę głowic, bloku itd. Potem po obróbce odebrałem i sam poskładałem :) Naprawdę dobrzy fachowcy i podpowiedzą co i jak :) godni polecenia.

• Upvote 1

Nie oddawajcie na Krasnobrodzką, bo potem trzeba dłużej czekać na swoje graty!

A poważnie, to chłopaki z zaprzyjaźnionego warsztatu, oddają tam wszystkie silniki.

Są to zarówno grube projekty, jak i zwykła obróbka przed składaniem zwykłego silnika.

Ja tam jestem bardzo zadowolony z obróbki i pasowania elementów silnika na Krasnobrodzkiej jak też z Pana Krzysztofa Zagrodzkiego który mi składał silnik po 4tys km jest wszystko ok oleju praktycznie nie zużywa i mogę polecić ten zakład bo wiedzą co robią :) i kontakt jest bezproblemowy .

Ja polecam warsztat w Warszawie na ul. Krakowiaków. Działa od bardzo dawna. Robie tam często obróbki części do motocykli.

Drugi jaki mogę polecić jest w Łomiankach na ul Kwiatowej. pozdro.