Skocz do zawartości

Dziwny filtr...


Adam Panufnik

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM wszystkich jestem od jakiegos czasu posiadaczem wolnossaka imprezy 2.0 115km.

otoz nurtuje mnie pewnien problem w silniku znajduje sie takjakby dodatkowy filtr oleju nie wiem co co i mechanicy na ktorych trafiam tez nie bardzo wiedza. jak kazdy filtr powinno sie go wymieniac ale skoro nie wiemy co to jest wiec jak go wogole zamowic;p dodam ze jest on polaczony przewodemze zwyklym filtrem oleju POMOC PROSZE!!! :)

post-13126-0-00325300-1363345800_thumb.jpg

post-13126-0-05239800-1363345826_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma takie cudo w corsie ...dieslu. u niego wąż łączy tę puszkę z korkiem spustowym oleju silnikowego. Wkład wewnątrz puszki wyglada na papier zwinięty w rolkę.

Proponuje to zdemontowac, nie jest to wyposażenie fabryczne, ani niezbędne czy nawet przydatne, a odelzone o kilogramów auto bedzie szybsze i bardziej ekonomiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec dostał taki filtr kiedys i założył w dacii 1300. Jest to dodatkowy bocznikowy filtr z wkładkami jak papier toaletowy i przyłączem przy korku oleju i drugim od cisnieniowego miejsca np. pod czujnikiem ciśnienia . Podobno dokładniej filtruje i tyle. Nie masz wkładek

to wyrzuć to .

pozdr.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pojemnik odzyskujacy opary oleju aby nie wracaly do spalenia tylko do miski. Cesto stosowane w samochodach kolegów z którymi jeździmy po torze. Nie wiem dokladnie jak to dziala ale ponoc mniejszy syf w cylindrach się zbiera. Zapytam kumpla, ktory ma coś takiego i dokladniej opisze jak i z czym sie żre

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba Tobie chodzi o oil catch tank, a skoro kolega twierdzi że to ma przyłącze do korka spustowego to nie będzie to o czym mówisz. Dziwny patent. A tam koło ori filtra to jakaś przystawka jest czy jak to połączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...