Skocz do zawartości

Lusterka zewnętrzne forester


szamann1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z dokupieniem lusterka do Forestera '04. Kliknąłem na portalu aukcyjnym i przyszło ładne, piękne, nawet pasuje, tylko wygląd nie ten. Wie ktoś może jak to z tymi lusterkami jest, czy w jednym roczniku były montowane różne rodzaje lusterek? Może poprzedni właściciel miał fantazję i założył inne? Aktualnie mam lusterka z takimi częściowymi nakładkami w innym kolorze, nowe przyszło jako jednolita bryła i jest troszku większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że fajne, tylko musiałbym zmienić drugie. Chociaż to może nie taki zły pomysł jest, bo lewe też ma delikatny defekt. Kupiłem czarne i waham się, odsyłać, czy założyć i dokupić drugie?. Zobaczymy, może coś wymyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Podepnę się pod temat - dzisiaj w nocy jakiś s*$#@*el wyrwał/ukradł mi wkład do prawego lusterka zewnętrznego, na początku zbagatelizowałem ale okazało się, że ukradł lusterko razem z ramką więc wkładu samego nie kupię :( Czy ktoś się orientuje czy można zanabyć tylko wkład z ramką czy muszę całe lusterko kompletne w ASO z elektryką? Jak całe to będę zgłaszał z AC. Drugie pytanie - na lusterku ewidentnie są odciski złodzieja (tłusty smar z napędów lusterka) czy jest sens się bawić i zgłaszać na policję? Chodzi o to, że to małe osiedle domków jednorodzinny i chętnie dowiedziałbym się co to za gnój tutaj urzęduje tym bardziej, że zaczęły ginąć różne elementy u aut sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszaj... Podaj kwotę skradzionego przedmiotu na 1500pln i tyle.

Nawet jeśli go nie złapią teraz to może za 125 razem a wtedy będzie miał już nazbierane.

 

Zgłoszę, przy okazji wkład występuję od razu z ramką w ASO, dostępne praktycznie od ręki, cena też przystępna. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...