Skocz do zawartości

Subaru assistance - zdarzenia objete programem.


mechanik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanow marki i szczesliwych wlascicieli samochodow spod znaku plejad.

Chcialbym w tym roku kupic Forka 2.0i. Mam wiec pytanko jak w temacie, to znaczy na oficjalnej stonie w zakladce 'Assistance' przeczytalem z niedowierzaniem:

'Zdarzenia objete programem assistance.

Awaria objeta gwarancja, która wyklucza bezpieczne poruszanie sie pojazdem (wyłaczone sa: rozładowanie

akumulatora, utrata, uszkodzenie lub zatrzasniecie kluczyków, przebicie ogumienia, brak powietrza

w oponie/oponach, brak paliwa).'..

Przeczytalem z niedowierzaniem poniewaz jestem zwolennikiem kupowania nowych samochodow i jako jeda z zalet uwazam wlasnie assistance, ktory w przypadku niezawodnych trwalych samochodow pomaga (czy jest zabezpieczeniem) najczesciej wlasnie w tych sytuacjach, ktore jak rozumiem sa przez polski assistance Subaru wylaczone. Musze przyznac ze zanim sie z pytaniem zwrocilem na forum analizowalem zapis z przyjaciolmi i .. chm. Mam nadzieje ze dowiem sie tu ze to tylko zawilosc zapisu... :huh:

Samochod obecnynie zawiodl mnie ani razu, ale wlasnie po ponad miesiecznym postoju akumulator oslabl. Telefon do assistance (Honda), po 15 min uprzejmy pan z klemami pomogl i uruchomil sinik.

Drodzy forumowicze, czy posiadajac nowego Forestera moge liczyc na pomoc w takiej sytuacji od assistance? Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, :mellow: chm, a jednak.

 

Subaru to auto dla kierowców. A kierowca wie jak zadbać o auto. Dziwi mnie Twoje zdziwienie. W końcu Honda reklamowała się kiedyś hasłem "First Man Than Machine".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w branży i wiele marek ma wyłączenie odpowiedzialności przy zdarzeniach nazywanych "błędami kierowcy" czyt. akumulator, opona, kluczyki, niewłaściwe paliwo lub jego brak. Pomagają jedynie przy zdarzeniach objętych gwarancją (przy wypadku nie masz na co liczyć).

Pierwsze z brzegu to np. grupa PSA (Peugeot / Citroen).

Choć jeżeli porównywać do konkurencji z Japonii, a tutaj mam doświadczenie z Toyota, Lexusem i Infiniti, to tam pomoc przysługuje.

Ogólnie nie ma reguły, każdy producent podchodzi inaczej do tego tematu.

Kupując nowe auto i tak będziesz mieć AC, a z nim drugie assistance :)

Edytowane przez syndrom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...