Jump to content

skrzypiące plastiki

piotr.kupczak
 Share

Recommended Posts

Problem znany powszechnie, skrzypiące i trzeszczące plastiki w subarynach..

Czy ktoś próbował czegoś takiego?

http://allegro.pl/spray-wygluszajacy-i-tlumiacy-sinuslive-es500-i3076884870.html

zamówiłem póki co mate filcową samoprzylepną i jak zrobi się trochę cieplej to będę działał, ale wiadomo wszędzie takiego paska nie wcisnę dlatego też pytam czy ktoś próbował takiego lub podobnego spraju

E tam... w niewidocznych miejscach silikon bezbarwny a w widicznych dla oka rozbieram plastiki i łaczenia smaruje wazeliną techniczną... Wstrzymaj sie do wiosny bo jak zrobi sie ciepło i plastiki nie beda juz sztywne nagle moze sie okazac ze nic ci juz nie piszczy i nie pstryka :-)))

skrzypi z każdej :P coś w środkowej konsoli, za kierownicą też coś trzeszczy a ja podczas jazdy po kolei łapie ręka za poszczególne elementy żeby zlokalizować skrzypienie -_-

P.S. może masz Forda a nie Subaru?? ;)

nie wiedziałem że fordy kiedykolwiek były takie ładne :D

teraz i tak chce wyeliminować niektóre tematy w środku tzn te które na pewno skrzypią

Spray, ktorego zdjecie wrzuciles wyzej, po naniesieniu zostawia szara, gumowa poloke. Takze jak chcesz go uzyc musisz zdemontowac elementy deski. Kiedys to przerabialem w Seacie ;)