Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry, witam wszystkich. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem WRX, na który od dawna miałem ochotę. Muszę się przy okazji nieco pochwalić - udało mi się mianowicie, oczywiście moim zdaniem, wysz

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Posted Images

7 minut temu, TomoS napisał:

Dzień dobry. 

Miałem dzisiaj testową jazdę Foresterem...i postanowiłem się zarejestrować...

:)

Dzień dobry. Kiedy odbiór? :mrgreen:

4 minuty temu, Piotr Goliński napisał:

Najniższe z trasy 700 km. 5.63. Najwyższe 7.36,ale to było drugie tankowanie po odbiorze z Salonu. Pozostałe tankowania, wszystkie poniżej 7 :)

No to nie jest złe choć mogło by być lepiej poniżej 5 w stosunku do większego forestera, bo mój forester e-boxer mi pali średnio 7-7,5l, miasto 80%, poza  miastem 20%. Najmniej to było 5.8l na trasie 300 km drogi krajowe i miasta.

Tak jeszcze zapytam dlaczego XV a nie Forester , cenowo forester jest nie wiele droższy a dużo większy.

5 godzin temu, Grzesiek89 napisał:

No to nie jest złe choć mogło by być lepiej poniżej 5 w stosunku do większego forestera, bo mój forester e-boxer mi pali średnio 7-7,5l, miasto 80%, poza  miastem 20%. Najmniej to było 5.8l na trasie 300 km drogi krajowe i miasta.

Tak jeszcze zapytam dlaczego XV a nie Forester , cenowo forester jest nie wiele droższy a dużo większy.

Wyrosłem już z dużych aut :). Jeździmy w dwie osoby, w zupełność nam wystarczy :)

Godzinę temu, Piotr Goliński napisał:

Wreszcie, jakieś sensowne odpowiedzi, na temat e-boxer, bo ostatnio czytałem, że litr poniżej 15-tu :):)

Dział o tematyce e-boxer, użytkownicy dziela się swoimi doświadczeniami używania  e-boxerow.

Witam wszystkich!

Liczę na pomoc w odnalezieniu odpowiedniej Legatki, wertuję forum w poszukiwaniu ciekawych informacji.

Czy jest tu gdzieś jakiś dział temat z manualami? Opisami wersji / różnic? Poradnik kupującego?

Z góry dziękuję

Witam z krainy fjordów. Jeszcze bez Subaru, ale jest mocna przymiarka do OBK. Forum czytam od jakiegoś czasu, ale w którymś momencie będę chciał coś spytać, albo pobajdurzyć motoryzacyjnie. Chwilowo z racji braku "normalnego" auta, używam na codzień one-ten, ale mówiąc delikatnie, nie jest to optymalne rozwiązanie. 

Część, 

jestem posiadaczem Forka SF MY98 od trochę ponad dwóch lat i buga teraz też biorę pod uwagę na drugie auto :) wdzięczny samochód

Edited by araczka

No to tak, przywitać by się wypadało bo forum śledzę od dłuższego czasu ;)
Od lipca Legacy V 2.0 benzynka - na razie miłość z wzajemnością :)

Na Łódzkich spotach i drogach można mnie spotkać :)