Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

21 minut temu, Bajabrs napisał:

Witam, zamierzam dołączyć do grona ludzi którzy jeżdżą samochodem spod znaku plejady :mrgreen:

Witamy, a z literka e czy bez w nazwie silnika?:upside-down-face_1f643-small:

Witam wszystkich, Forka SG 2.0X posiadam od trzech lat, na forum często anonimowo (przy okazji różnych napraw), najwyższy czas dołączyć ;)

Witam wszystkich serdecznie! Od piątku stałem się posiadaczem wymarzonego od młodzieńczych lat Subaru WRX Bugeye w wersji kombi. Jestem jednocześnie podekscytowany i troszkę wystraszony, bo to pierwsze takie auto w mojej karierze :) Na zdjęciu razem z moim drugim autkiem - Volvo.

Screenshot_13.png

• Like 2

Witam. Nie jeździłem forkiem już drugi dzień... źle mi z tym, może grupa zrozumie i wesprze :). A tak na poważnie to trochę już tu zaglądam i chyba najwyższy czas dołączyć. Forek SJ 2.0 manual. Pozdrawiam.

• Upvote 1
W dniu 4.06.2020 o 10:30, Sylwester Stec napisał:

Witam wszystkich forumowiczów, przepraszam ale z rozpędu zapomniałem się przywitać. Pozdrawiam

Hello! :)

Siema! zachorowałem na Forestera którego chcę troche zmotać do dalszego podróżówania, spania i suberiadowania z Wami.

Może nie zachorowałem ale Forek okazał się najlepszym kompromisem.

Po lekturze wybrałem Forka 2.0 125KM, czyli SOHC, reduktor, gaz i szukam porządnego egzemplarza.

Pozdro!

Cześć,

również jestem nowy, aktualnie poszukuję do kupienia Forestera lub Imprezy. Moment zakupu pierwszego subaru w życiu był długo odkładany, ale teraz jest najodpowiedniejszy czas więc myślę, że niedługo będę miał się czym pochwalić ;)

Pozdrawiam,

Sebastian

Witam, tez jestem nowy, coprawda juz chwile temu posta o zakupie wstawilem, posiadacz Forka 2.5xt od 3 dni. Pozdrawiam wszystkich  :)

Edited by Topek

Cześć wszystkim.

Konto na forum założyłem jakieś 8 lat temu szukając wiedzy informacji przed zakupem swojego pierwszego subaru. Od tego czasu jeżdżę imprezą gt i przeglądam forum. W końcu postanowiłem się przywitać.

• Like 1
21 minut temu, kristotfx99 napisał:

Cześć wszystkim.

Konto na forum założyłem jakieś 8 lat temu szukając wiedzy informacji przed zakupem swojego pierwszego subaru. Od tego czasu jeżdżę imprezą gt i przeglądam forum. W końcu postanowiłem się przywitać.

Długo Ci to zajęło :D