Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Siema!

Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska ;) 

84508304_2689506044419921_2641277609979150336_n.jpg

• Like 7
  • Upvote 1
  • Replies 20.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Siema!

Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  
84508304_2689506044419921_2641277609979150336_n.thumb.jpg.02a48b47cb279e280e4cc9d1bda6ebf1.jpg
Kozacka fota!
  • Like 2
  • Thanks 1

Dzień dobry, jestem pracownikiem jednego z dealerstw. Czytam forum od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałem się założenie profilu, celem czynnego uczestnictwa w dyskusjach. 

Prywatnie nie jeżdżę Subaru, ale w pracy mam sporo ku temu okazji. 

Pozdrawiam

Hej, witam!

W moje ręce trafiło pierwsze Subaru. Powoli zapoznaje się z Forkiem. Przed zakupem często korzystałem z waszych opinii, dlatego mając wreszcie swoje auto postanowiłem dołączyć do Was. Dzięki i pozdrawiam!

8F77B965-79BC-4C82-87A9-65B2F5F3979A.jpeg

• Like 3
Hej, witam!
W moje ręce trafiło pierwsze Subaru. Powoli zapoznaje się z Forkiem. Przed zakupem często korzystałem z waszych opinii, dlatego mając wreszcie swoje auto postanowiłem dołączyć do Was. Dzięki i pozdrawiam!
8F77B965-79BC-4C82-87A9-65B2F5F3979A.thumb.jpeg.5b5e00fd110f01064e83fd5cd251b058.jpeg
Ładna sztuka. Lubię ten kolor (•‿•). Witaj!

Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy i miłośników marki spod znaku Plejad. Moje zainteresowanie to głównie silniki subaru, sam nie posiadam samochodu subaru, ale pomykam tu i tam pojazdem napędzanym  silnikiem subaru.

20180602_174214.jpg

• Like 1

Dzień dobry ponownie

Uznałem za stosowne przywitać się ponownie bo nie wiem dlaczego skasowało mi wszystkie posty (nie było ich na szczęscie dużo) :)

Od ponad trzech lat z powodzeniem uzytkuję Legacy III US, nabyte nota-bene poprzez to forum :)

Pozdrawiam serdecznie

Marcin

DSC_0104.JPG

• Like 3

Witam wszystkich !

Postanowiłem założyć tu konto , ponieważ rozglądam sie za Subaru Impreza GH 2.0 . Bedzie to mój pierwszy samochód i od razu chciałem dowiedziec sie jak najwięcej o tym samochodzie i poznać innych fanów motoryzacji.

Pozdrawiam

Kuba

9 minut temu, jacobchxth napisał:

Witam wszystkich !

Postanowiłem założyć tu konto , ponieważ rozglądam sie za Subaru Impreza GH 2.0 . Bedzie to mój pierwszy samochód i od razu chciałem dowiedziec sie jak najwięcej o tym samochodzie i poznać innych fanów motoryzacji.

Pozdrawiam

Kuba

Cześć Kuba, miałem takiego przez trzy lata, więc polecam lekturę:

• Thanks 1

Witam serdecznie!

Jestem nowy w Subaru, ale liczę na ciekawą przygodę z tą marką, jak tylko sie uporam technicznie z nowym nabytkiem!

Witajcie.

Zmiana marki, zmiana kraju pochodzenia samochodu(ów)... Celuję w Volvo ale chętniej w Subaru. Jakoś to nie idzie. A to tłoki klepią, a to wiskoza padnięta, a to rdza... Nie poddaję się i postanowiłem spróbować szukać pomocy, czy wsparcia u tych co mieli, mają. Bo wiecie więcej, a ja póki co jedynie zgaduję.

Witam serdecznie.

Mam zamiar dopiero zacząć swoją przygodę z Subaru więc dołączam do was by czerpać wiedzę i szukać swojego Forka,

Pozdrawiam! 

Cześć i czołem wszystkim forumowiczom, do zeszłego roku impreza 2.0 która i tak została w rodzinie a od wczoraj leśnik 2.5 XT :)

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Do zobaczenia w trasie. 

pozdrawiam,

Tomek 

Witam wszystkich,

Zarejestrowałem się na tym forum, ponieważ planuję kupno pierwszego Subaru , a dokładniej Forestera SG 2003-2005 2.0 125km . Dlaczego Forester ? Po 1. już dawno wpadł mi w oko i od wtedy nic się nie zmieniło :) Po 2. dużo wędkuje i potrzebuję auta z napędami, którym będę wodował łódkę i nie martwił się czy wyciągnę ją z wody. 

Planuję wstawić LPG , lub już kupić z zamontowaną instalacją - więc chyba 2.0 125 km wydaje się najrozsądniejszy. 

Myślę , że za ok. miesiąc będę dysponował budżetem pozwalającym mi na nabycie takiego Forestera i zaczną się poszukiwania . A póki co poszerzę jeszcze wiedzę czytając to forum :)

Pozdrowienia z Olsztyna

Witam i pozdrawiam.  My First :)
Wiem że ani to WRX ani Forester, ale od czegoś trzeba zacząć ;). I obym omijał dział techniczny i zaglądał głównie na temat spotkania. 

296CE659-0068-451F-96DF-41CB4187B414.jpeg

• Like 1
  • Upvote 1
Posted (edited)

Hej wszystkim!
Od dawna jestem zafascynowany Subaru, a prawie równo rok temu zacząłem mocno o nich czytać na tym forum. Dzięki wiedzy, jaką się tutaj podzieliliście, udało mi się kupić idealnego dla mnie Outbacka. Tymczasem dopasowuję go pod swoje rowerowo-turystyczne wypady poza Wrocław. Autko kupione od kogoś z forum - niestety nie znam jego nicku. Mam nadzieję, że posłuży mi dzielnie przez długie lata. :)

Edit. Wkrótce wrzucę lepsze zdjęcie. Te zrobiłem kilka dni temu na szybko.

Pozdrawiam,
Patryk

mniejsze.jpg

Edited by halvaekiu
Zmiana formatu zdjęcia z .png na .jpg
  • Like 2
Posted (edited)

Cześć wszystkim. :D Poluję na (chyba) Imprezę Wagon, bez turbo - na daily. ;) Chcę zobaczyć, czy mi się spodoba Subaru. :P

Edited by Maksym Słomski

Nie wiem czy wypada się witać, bo jeszcze nie dowodzę pojazdę z plejadami na grilu ale jest szansa, że niebawem się to zmieni, także - cześć ;) 

Witam cześć dzień dobry

Jestem tu nowy jak pewnie widac i to pierwsze forum w jakim kiedykolwiek jestem, taka moja rozkmina bo jak na razie nie ogarniam:D 

Stałem sie posiadaczem Legacy IV i zadawala fakt posiadania japońską motoryzację. Wcześniej jednak siedziałem we francuskich pojazdach 

i niestety trzeba przyznac że wszystko ma swoje plusy i minusy. Jazda Subarką jest przyjmna i sprawia niezłą frajdea Francuzem tylko przyjemną jazdą:biglol:hahaha  

Póki co życzę wszystkim wszystkiego dobrego:)

• Like 1
28 minut temu, Sebastian Fronczak napisał:

Jestem nowym posiadaczem mojej pierwszej Subaryny. 

To teraz koniecznie świnka na lusterko! :)

W dniu 23.05.2020 o 17:52, @daro napisał:

Witam i pozdrawiam.  My First :)

Cześć!