Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

MacGregor

Recommended Posts

Witam serdecznie, na forum konto mam od dłuższego czasu. Co parę miesięcy przychodzi mi myśl o zakupie Subaru jako zamiennik na zimę mojej MX5. Na razie głównie czytam i chłonę wiedzę, kto wie może w końcu kiedyś coś kupię....

Witam wszystkich użytkowników forum Subaru. Od dłuższego czasu jestem stałym czytelnikiem - w końcu przyszedł czas na wymianę samochodu... Zastanawiam się pomiędzy Foresterem i Outbackiem, dojrzewam do tej decyzji.

Siema!

Już troszkę czytam i korzystam z tego forum, udało się kupić wymarzone autko, to i przywitać by się wypadało..

Z tej strony zmotoryzowany Rafał :biglol: południe Dolnego śląska to moje rejony. (Do Jodłownika czy Kamionek, gdzie odbywały się wiele lat temu słynne rajdy mam rzut beretem.. - Jestem pewien, że wielu z was je kojarzy? Dajcie znać ;) ), lecz aktualnie z powodu rozwoju swojej kariery siedzę we Wrocławiu :)

Tak więc cześć wam, z moją niebieską strzałą przesyłamy wszystkim pozdrowienia! :D

Do zobaczenia na drogach ;)

IMG_20200203_154852.jpg

Edited by Rafcio
  • Like 1
  • Upvote 1

Witam wszystkich. W 2019 zakupiłem Bloba n/a na dojazd do pracy. Jako że od zawsze VW towarzyszył mojej rodzinie, na pierwszy strzał miała to być jakaś polóweczka albo fabia. Na dłuższe trasy i dojazd Żony do pracy mam (jeszcze :p) Jette '07.. Ale do rzeczy. Postawiłem na Bloba z ciekawości... No i to był strzał w dyche! Jak uda się przekonać Żonę do sprzedaży Jetty, kolejny będzie Forester II. :) Dlatego też pragnę uczestniczyć, służyć pomocą i tej że poszukiwać na tym forum.

Pozdrawiam, Michał. 

• Upvote 1

Cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu intensywnie czytam forum i powoli dojrzewam do zakupu mojego pierwszego Subaru. Na razie waham się jeszcze między Foresterem a Outbackiem:)

Serdecznie witam i pozdrawiam

Melduje się nowy "ołner"  Forka XT '15

Zagorzały hondziarz po przesiadce na Subaraka :-b

Co prawda nie jest to STI o którym kiedyś nie śniłem nawet marzyć /wpadł ATR'98 którego poganiam cały czas/,

ale człowiek jednak nie młodnieje...

...no i padło na suwika /no ale nie pierwszego lepszego/

Pzdr.

Maciej vel. N-rique

Witam Szanowne Grono.

Mojego drugiego Forestera kupiłem w czerwcu 2019 roku, co było do zrobienia zrobiłem.

Auto wyglada jak to ja uważam co najmniej przyzwoicie. Dla mnie to najpiękniejsze auto na świecie:)

Na tablice polowałem, mam nadzieję że przyniosą dużo szczęścia.

W niedzielę przeczytałem cały wątek zlotu plejad 2019... do tej pory jestem najarany, mam nadzieję, że w 3 turze będzie jeszcze miejsce dla mojego Subaraka.

Pozdrawiam

IMG_9958.jpeg

Edited by pianchi
  • Upvote 1

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Dowiedziałem się bardzo dużo czytając Wasze opinie i doświadczenia z użytkowania Subarek. Niedługo przedstawię swojego Forka w odpowiednim dziale. Pozdrowienia z Nowego Sącza.