Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  Wszystkich!

Półtora  roku tylko czytałem , a nie miałem czasu się przywitać:blush:.Dziękuję wszystkim aktywnym Forumowiczom, bo dzięki Wam poradziłem sobie sam z problemami mojego Forestera.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Nie jestem specjalnie zagorzałym pasjonatem motoryzacji, nie mam też jeszcze Subaru. Ale w związku z tym iż potrzebuję solidnego ekonomicznego auta do pracy, wybór mógł być tylko jeden. Forester. Lektura forum już pozwoliła mi się zorientować w co mam celować. Mam około 1,5 miesiąca na zakup i niestety skromny budżet 8000. Wybór padł na Forestera I wolnossący  2.0 , manual, najlepiej z utwardzanymi gniazdami pod lpg. lub już z instalacją. Samochód ma działać i przewozić mnie i materiały, wygląd jest na drugim miejscu ach wolalbym oczywiście bez rdzy. wiadomo, że 20 letnie auto nie będzie w idealnym stanie, powolutku sukcesywnie mam zamiar doprowadzać go do porządku ale musi być już w ciągłej eksploatacji. W najbliższym czasie pewnie będę sporo pytał o auta, które warto obejrzeć. Dzięki za fachową wiedzę, którą udostępniacie tworząc to forum. 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
trafiłem na Forum z polecenia użytkownika Pumex1, osobiście choruję na Outback od roku, obecnie w Avensis kombi. Dziś wsiadłem w Outbacka i Forestera, po czym zachorowałem jeszcze bardziej.

Chętnie poczytam o wyborze auta, tym na co uważać i jak się nim zająć, żeby bezawaryjnie działał przez długi czas. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mial byc 4 lata temu, pozniej 2 lata temu ale zawsze z jakichs blizej nieokreslonych przyczyn wybierana byla opcja niemiecka ;) Nie mniej teraz decyzja zapadla i na poczatku stycznia bedzie Outback MY 2019.W koncu.

 

Takze witam wszystkich i powiem ze milo sie tu wszystko czyta.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok, nowe postanowienia... mam nadzieję, że.... tym razem je spełnię... ;) ... a że od zawsze z tyłu głowy mam plejadę gwiazd, to czas w końcu coś z tym zrobić. Jestem przekonany, że będzie to bardzo ciekawy czas.... czego i Wam Koleżanki i Koledzy życzę. Równie w kontekście nadchodzącego nowego roku... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć mam na imie Michał i przez całkowity przypadek stałem sie właścicielem Imprezy sti z 2003 i chciałem sie przywitać na forum ale nie bardzo moge znaleźć właściwe miejsce więc w razie czego prosze o przeniesienie.

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie ze zwyczajem chciałem się przywitać ze wszystkimi forumowiczami.

Szukałem wygodnego samochodu z rozsądnym spalaniem na długie trasy. Przez przypadek wsiałem do WRX’a i sam siebie przekonałem, że będzie idealny. 

Jako szczęśliwy posiadacz mogę powiedzieć, że wbrew pozorom w długie trasy nie jeździ się tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2020 o 11:44, 0Zero napisał:

Zgodnie ze zwyczajem chciałem się przywitać ze wszystkimi forumowiczami.

Szukałem wygodnego samochodu z rozsądnym spalaniem na długie trasy. Przez przypadek wsiałem do WRX’a i sam siebie przekonałem, że będzie idealny. 

Jako szczęśliwy posiadacz mogę powiedzieć, że wbrew pozorom w długie trasy nie jeździ się tak źle.

Witaj, 

 

pochwal się autkiem w odpowiednim dziale i zapraszamy tutaj 

P.s - ta miniatura jakaś nieszczęśliwa się trafiła, chociaż w przypadku WRXów to coś w niej jest :)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...