Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

W

Witam,

Jestem cichym pasjonatem marki. A po kilku przejażdźkach jestem coraz bliżej doprecyzowania oczekiwań odnośnie samochodu.
Do niedawna motocyklista, a teraz z uwagi na rodzinę poszukuję pojazdu, którym całą rodzinę mogę zabrać na małe bezdroża.

Cześć :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, ze jestem nowy to się przywitam. Od ponad pół roku jestem szczęśliwym  (przynajmniej narazie) posiadaczem Forka 2005 2.0 manual 158 KM. Przebieg 355 tys natomiast silnik 100 tys. Zagazowany BRC, lubryfikacja elektroniczna (wiem temat rzeka ale robię przebiegi 25-30 tys rocznie wiec sami wiecie). 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Jestem nowym posiadaczem Foredtera 2.5 xt sh manual 2008 salon pl stan standard im dłużej czytam forum tym bardziej nie wieże,że 180000 km na 1 zestawie upg przejechzał. Na start wymieniłem tylne zawieszenie na Pedders oraz filtry, płyny, świece,oleje, tuleje swożrza w planach regeneracja pompy wspomagnaia i tuleje wahacza przód. Pozdrawiam

Edytowane przez samara
niedoprecyzowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

 

Aktualnie zbieram się do zakupu subaru, w moich planach Lanos 2.0 lub jeśli się uda GH w wersji WRX.

W związku z tym pewnie też będę miał do Was kilka pytań, mam nadzieję że nie pomieszam wątków i nie powrzucam postów gdzie się nie godzi :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2019 o 00:33, Skywatcher napisał:

Dzień dobry Szanownym forumowiczom!

 

Fanem marki byłem zawsze. Mam go od czerwca 2019 - kupiłem w dzień urodzin!

Bajka się tym jeździ - nie chce innego auta ;-)  

Pozdrawiam!

Ja też sobie 3 lata temu sprawiłem Subaru na urodziny... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Siostry i Bracia w Plejadach. Zaniebawem i ja dołączę do użytkowników samochodu tej marki. Padło na Forestera SG przed liftem z 125KM. Ktoś szuka dla mnie, jak tylko się uda znaleźć to się pokażę. Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...