Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całe zacne grono . Twardo dążąc do celu jakim miał być zakup Forestera I 2.0T dopiąłem swego :)

Po obejrzeniu kilkunastu w tym Garwolińskich i warszawskich wsiadłem w autobus i kupiłem w Gdańsku . 

Pare rzeczy do zrobienia i dlatego liczę na Waszą wiedzę

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Od lutego 2017 roku jeżdżę Foresterem 2.0 158 KM (2007 r.), a od maja 2017 roku (okazjonalnie) Imprezą 1.6 TS 95 KM (2004 r.). Czasami zaglądałem na Forum i wreszcie postanowiłem się zarejestrować.
Pozdrawiam z Bieszczad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam na imię Krzysiek, jestem z trójmiasta i zamierzam kupić sobie Leśnika 4 generacji z turbodoładowaniem. Na pewno będę potrzebował uzupełnić swoją wiedzę oraz dopytać o kilka rzeczy, więc z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i porady. 

pozdrawiam serdecznie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

Jestem Michał, 26.  Zamierzam kupić Subaru (w końcu :D). Do tej pory miałem do czynienia tylko z Niemieckimi autami Audi BMW VW. Ale postanowiłem to zmienić od kiedy znajomy zakupił Skyline'a R34. Sam chciałem też, ale nie jestem przekonany (jeszcze) czy dałbym radę na co dzień  poruszać się RHD. I szczerze to na prawdę miałem od dawna chęć na subaru, już kiedy poszukiwałem do zakupu poprzednie auto, jakim było stety-niestety kolejne BMW.

 

Tym razem będzie to na pewno WRX STI hatchback.

 

Mam również nadzieję, że znajdę na forum solidną pomoc z Waszej strony z odnalezieniem się i pomocą w zakupie wymarzonego modelu.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2019 o 21:19, Micc napisał:

Tym razem będzie to na pewno WRX STI hatchback.

 

Mam również nadzieję, że znajdę na forum solidną pomoc z Waszej strony z odnalezieniem się i pomocą w zakupie wymarzonego modelu.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Witaj,  STi jest zawsze dobrym wyborem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...