Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów!

Miło mi dołączyć do tej grupy choć to mój pierwszy raz z tą marką (zakup z pełną premedytacją). Od wczoraj razem z żoną staliśmy się właścicielami Legacy V B-Sport (bodajże tak ta wersja się nazywa) i liczymy na długą i bezawaryjną jazdę :)

20190728_141255.thumb.jpg.fa6446a14f4caf87c01710ab18893584.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Jestem nowy i rozglądam się za jakimś subarakiem. Ogólnie jestem entuzjasta japońszczyzny. Na imię mam Dawid, mieszkam w okolicy Jasła. 

Aktualnie jestem w posiadaniu Kawy, Accorda, Celici V która będzie do sprzedania, Puki Co tyle. 

 

Ciężko mi się rozstać z Toyotą ale potrzebuję jakiegoś suv-a albo kombiaka, ponieważ zabrać się w podróż do sedana lub coupe z moja rodzinką graniczy z cudem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2019 o 21:05, Damiano87 napisał:

Witam Szanownych Forumowiczów!

Miło mi dołączyć do tej grupy choć to mój pierwszy raz z tą marką (zakup z pełną premedytacją). Od wczoraj razem z żoną staliśmy się właścicielami Legacy V B-Sport (bodajże tak ta wersja się nazywa) i liczymy na długą i bezawaryjną jazdę :)

 

 

 Bardzo ładna sztuka. Szerokości !

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Obecnie jestem na etapie poszukiwania Forestera SG. Głodny wiedzy trafiłem na forum i czuję że zagoszczę tu na długo.
Mam tylko nadzieję, że poszukiwania pójdą sprawnie.
Nie tracąc czasu - do usłyszenia, ja idę polować na Leśnika B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Darek i też jestem subaroholikiem :lol: 

 

Przeglądam forum już od ok 4 lat, odkąd kupiłem pierwsze Subaru, od dwóch mam konto żeby przeglądać nielegala :D

 

 Aktualnie czarny WRX 04 na angielskich blachach, gdyby ktoś widział na Śląsku czy w Polsce to śmiało machać :) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

od wielu lat przeglądam to forum, wierny Subaru od 2008 roku (służbowe Legacy). Wielokrotnie skorzystałem z rad osób z tego forum. Mam lekką awersję do „internetowych rejestracji” w różnych miejscach, ale dzisiaj postanowiłem się zarejestrować jednak ...

Aktualnie w rodzinie posiadamy 2 Subaru: Legacy 2004 i Forestera 1999. Oczywiście samchód to tylko samochód, ale jednak Subaru, hmmm, to coś innego ...Aha, Forester w trakcie poszukiwania rodziny adopcyjnej :)

 

Pozdrawiam wszystkich: i byłych, i obecnych, i przyszłych właścicieli!

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2019 o 12:00, AdalbeNo napisał:

Dzień dobry, 

od wielu lat przeglądam to forum, wierny Subaru od 2008 roku (służbowe Legacy). Wielokrotnie skorzystałem z rad osób z tego forum. Mam lekką awersję do „internetowych rejestracji” w różnych miejscach, ale dzisiaj postanowiłem się zarejestrować jednak ...

Aktualnie w rodzinie posiadamy 2 Subaru: Legacy 2004 i Forestera 1999. Oczywiście samchód to tylko samochód, ale jednak Subaru, hmmm, to coś innego ...Aha, Forester w trakcie poszukiwania rodziny adopcyjnej :)

 

Pozdrawiam wszystkich: i byłych, i obecnych, i przyszłych właścicieli!

Wojtek

Witamy wraz z całą subarową rodziną :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...