Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Posted Images

9 godzin temu, Endrju74 napisał:

Dzień dobry.

W tym tygodniu odbieramy nowego czarnego Forka /wyprzedaż 20108/ , stąd rejestracja na tym Forum  i przywitanie się z Wami. .   

Witaj w klubie :hi:

2 godziny temu, LosKurczakos napisał:

Witam wszystkich serdecznie 

Jestem nowy na forum . Mam Subaru Forester 2 z dwu litrowym silnikiem i nie wiem co więcej powiedzieć :D

Jak nie wiesz co wiecej powiedzieć, to napisz, że jesteś szczęśliwym posiadaczem plejady gwiazd... :)

Pzdr

Witam Wszystkich !,

Od niedawna jestem posiadaczem Subaru Forester SG i jestem bardzo mile zaskoczony nowym nabytkiem, tym bardziej jest mi niezmiernie miło wstąpić do grona miłośników tej marki 

serdecznie pozdrawiam :mrgreen:

Witam

Ponieważ nabyłem Subaru Legacy GX, postanowiłem, że dołączę do Waszego grona. Cieszę się, że mogę Was poznać. Niech gwiazdy będą z Wami.

Witam wszystkich zasubarowanych! Szürkebarát czyli Szary Mnich. Nazwa szczepu winogron uprawianych na Węgrzech i również teraz nazwa mojego pierwszego Subaraka, XV MY19, nabytego w barwach pasujących do nazwy jaką mu nadałem.

• Like 3

Dzięki! Słyszałem, że po węgiersku s czyta się jak SZ, a sz - jak S. ü brzmi pewnie jak germański umlaut, a ciekaw byłem, czy to to jest a z akcentem, czy jakieś specjalne.

Ostatni raz byłem na Węgrzech w 1999 roku i nauczyłem się podstawowych słów, ale do dziś pamiętam tylko dzień dobry i dziękuję.

Junopod i kesenem - tyle o twoich znanych słowach z węgierskiego. Baj de łej Węgry to wspaniały kraj i może zaprowadzę tam Szarego Mnicha pod koniec tego lata. Choć nawet pod koniec lata jest tam dla mnie za gorąco ale to już :offtopic:

To ja znam więcej...

Lengyel, Magyar ket jo barat :)

Pewnie w pisowni coś skopałem, ale sens przysłowia ten sam co u nas :)

Wysłane z mojego I4113 przy użyciu Tapatalka

Witam Wszystkich serdecznie. Od lat nakręcam się na Forestera i może wreszcie w tym roku uda się spełnić marzenie. Niestety będzie to używany samochód. Mam nadzieję dowiedzieć się czegoś na ich temat od Was. 

Pozdrawiam

4 godziny temu, KorbaR napisał:

To ja znam więcej...

Lengyel, Magyar ket jo barat :)

Pewnie w pisowni coś skopałem, ale sens przysłowia ten sam co u nas :)

Wysłane z mojego I4113 przy użyciu Tapatalka

Doobrze kombinujesz! Odkopałem ze złogów poprzedniego auta płytę do nauki węgierskiego. Już mam ją w Szarym Mnichu i jak zaczną mi się nudne jazdy to wracam do nauki języka węgierskiego.

2 minuty temu, JBSUBARU napisał:

Cześć wszystkim . Stało się mam nowego Forestera . Już rozumiem ten stan i pozdrawiam wszystkich którzy też tak mają . 

Bądź dzielny i przeczytaj instrukcję obsługi ;-)

18 godzin temu, JBSUBARU napisał:

Cześć wszystkim . Stało się mam nowego Forestera . Już rozumiem ten stan i pozdrawiam wszystkich którzy też tak mają . 

Witaj, gratulacje!! Dawaj foty :)

No tak po zderzaku to mi tak bardzo wygląda na 2.0 XT 241KM wersja sport. Jakby bliźniak mojego . Bardzo dobry wybór. Mam takiego od ponad roku i radość z jazdy mi nie minęła. Pozdrawiam.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Witam fotek 2.0i Exclusive Eye Sight nie XT . Jestem zatwardziałym motocyklistą i auto to był tylko środek lokomocji . To auto sprawia radoche jak na motocyklu .

Sorry miało być forek , głupi telefon