Jump to content
MacGregor

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Siemanko wszystkim, Planuje zakup imprezy już od 10 lat, niestety zawsze były ważniejsze wydatki itp ale nadszedł ten czas ze już czas ;)

Jeszcze raz witam i zabieram się za czytanie waszych wypocin ;)

Witam wszystkich, od niecałego roku jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Forestera 2011 SH. Wszystko było ładnie pięknie dopóki nie wysiadły świece żarowe i oddałem samochód do ASO w Bydgoszczy (taki duży Multisalon). Wysoce wykwalifikowani mechanicy oczywiście ukręcili dwie świece, ale rozumiem zdarza się, ten typ tak ma... Natomiast nie rozumiem dlaczego konsultant serwisu przez przeszło tydzień, przy codziennym dzwonieniu po kilka razy, nie odbiera telefonu ani nie oddzwania. Samochód stał w serwisie przeszło MIESIĄC i czekał chyba, aż się sam naprawi. Wszelkie próby kontaktu w celu ustalenia co robimy dalej nie były możliwe, gdyż nie dało się z nikim z "Serwisu" skontaktować. Dopiero gdy zleciłem kontakt pełnomocnikowi "Szanownym Państwu" przypomniało się o moim samochodzie. Kolejny tydzień trwały "próby" wyciągnięcia tych świec. Na sam koniec zmagań stwierdzono, co było zaznaczane od samego początku, że konieczny będzie demontaż głowic. Po wycenie (1/4 wartości samochodu), która o dziwo pojawiła się w błyskawicznym tempie, stwierdziłem, że podziękuję za obsługę i zabrałem samochód do specjalisty od wyciągania urwanych świec. Najprawdopodobniej w dniu jutrzejszym samochód z wymienionymi świecami będzie do odbioru.

Zdecydowanie odradzam korzystania z Serwisu wyżej wymienionego salonu, no chyba, że samochód służy komuś tylko do stania na podjeździe, a nie do jeżdżenia na codzień. Nie mówiąc już o traktowaniu klienta, który przyjeżdża używanym samochodem do serwisu, jako osoby drugiej kategorii.

Mam nadzieje, że po naprawie będę zadowolony z auta jak do tej pory. Pozdrawiam :)

Witam,

Nowy posiadacz Outback 2011 2.5 wersja Kanada dziękuje za zamieszczone info, które było przydatne do analizy zakupu auta.

Mam nadzieje, że w przyszłości merytorycznie wniosę coś nowego do forum.

paweł  

Witam wszystkich serdecznie.

Zainteresowałem się samochodami subaru. Szczególnie interesuje mnie forester i outback. Widzę że te forum jest kopalnia wiedzy :)

Cześć wszystkim. Od dłuższego czasu jestem posiadaczem Imprezy GH 2.5 z USA i mam nadzieję, że na forum uda mi się znaleźć odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań ;-)

Witam Serdecznie wszystkich Forumowiczów:)

Liczę że dowiem się tu wielu ciekawych rzeczy o Marce subaru,jako że planuje zakup auta tej  marki

Pozdrawiam

Witamy, forum jest pełne wiedzy, a dodatkowo jest masa tematów nie związanych ( a może i podświadomie związanych z Subaru :D ), tak więc witamy!

Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam Outbacka MY'08 z padniętym aktualnie i wyjętym z auta dieslem.

Będę starał się wybrnąć jakoś z tej sytuacji ratując przy tym auto w całkiem przyzwoitym (poza silnikiem) stanie.

Mam nadzieję, że dowiem się czegoś nowego z forum, jak i do niego coś wniosę .

Witam wszystkich użytkowników- od miesiąca właściciel IksTe :)

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, obecnie jestem posiadaczem Forestera SF wolnossący z 2000 r., który utwierdził mnie w przekonaniu, że 19 letnie auto daje ponadprzeciętną radość z jazdy w każdych warunkach drogowych i wielu sytuacjach poza asfaltem. Skutkiem powyższego jest planowany obecnie zakup Forestera SG :)

Jeszcze raz serdecznie Wszystkich witam!!!

Witam serdecznie wszystkich, 

planowałem założyć konto wcześniej, ale cały czas to odkładem na później. Jednak dzisiaj przytrafiło mi się coś ( w trakcie jazdy samochodem), co mocno zdopingowało mnie do tego kroku. 

Witam i pozdramiam. Jestem od niedamwna szczęśliwym posiadaczem Subaru XV II generacji.

W dniu ‎02‎.‎02‎.‎2019 o 19:14, Moon napisał:

Witam serdecznie wszystkich, 

planowałem założyć konto wcześniej, ale cały czas to odkładem na później. Jednak dzisiaj przytrafiło mi się coś ( w trakcie jazdy samochodem), co mocno zdopingowało mnie do tego kroku. 

a co się stało, jeżeli wolno zapytać?  :drool:

Witam wszystkich serdecznie. Pomimo kilkuletniego użytkowania wolnossącego Lanosa  nie miałem dotychczas weny do aktywnego uczestnictwa w życiu forum, ale po przesiadce do WRXa (też Lanosa zresztą) motywacja moja wzrosła i zamierzam się pod każdym względem bardziej angażować:).

Witam wszystkch. Od zeszłego roku jestem posiadaczem Imprezy GH 2.5 Sti i mam nadzieję, że tutaj na forum uda mi się znaleźć odpowiedzi na pytania i pomoc wielu sprawach ;)

Witam forumowiczów. Właśnie zacząłem przygodę z Subaru ( Forester 2,5 XT ) Dziękuję za przyjęcie. Pozdrawiam wszystkich.

Witam wszystkich forumowiczów. Moja przygoda z Subaru właśnie się zaczęła -  XV 1.6 zamówiony. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Witam się z forum. Zapałałem nagłą miłością do Forestera :) 

W związku z czem szukam forka SF 2.0 S/tb MT. O czym powiadomię w odpowiednim dziale forum. Z góry dziękuję za pomoc.