Jump to content
MacGregor

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Witam.
Zarejestrowałem się chyba w styczniu ale forum przegladałe juz kilka miesiecy wczesniej.
Zastanawiam sie nad zakupem auta i byc może mogloby to być Subaru Legacy lub Impreza  N/A.

Obecnie pomykam Polo 9N SDI

Nie wiem do końca CZY SUBARU JEST DLA MNIE właściwym autem? (Taki chyba temat założe w Off topie)
Powód wahania: nigdy nie jechałem Subaru, nikt ze znajomych ani rodziny nigdy nie miał.

Pozdrawiam

Polecam OBK. Dla mnie rewe.
Witam,

Szanowni Państwo, jestem bardzo zainteresowany zakupem Subaru Legacy (lub ewentualnie Impreza) w kombi.
Zdecydowanie optujemy z małżonką za zakupem auta w benzynie (diesel wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem - prototypowe silniki z 2008 roku). Najlepiej silnik 2.0 w manualu lub automacie.

Może ktoś z forumowiczów ma do sprzedania to cudowne auto?
Na ten moment oglądaliśmy dwa legacy:

1) https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-le ... xtor=SEC-8 - bardzo zadbane, śliczne i bardzo dobrze utrzymane auto zakupione w Polsce - od początku jeden właściciel. Auto prezentuje się fantastycznie. Niestety jak to diesle w tym modelu mają - jest problem z silnikiem. Rozmawiałem z mechanikiem, który je kilka lat serwisował (polecam człowieka) mówił że auto juz może nie wytrzymywać ze względu na silnik. Oglądając auto zauwazyłem: wyciek na misce i olej w okolicach turbosprężarki. Diler sprzedający auto pisze, że pojazd przeszedł gruntowny przegląd w ichniejszym ASO - niestety moim zdaniem - ze względu na to co zauważyłem - mija się z prawdą. Wyjazd pod Kalisz miał zakończyć się zakupem tego pięknego Subaru a niestety okazał się jedynie wycieczką. Spowodował jednak to że jeszcze bardziej jestem zdeterminowany na zakup Subaru.

2)https://www.olx.pl/oferta/subaru-legacy-4x4-reduktor-CID5-IDt3W3D.html#057f2befbb - tym razem benzyna, auto również dobrze się prezentuje. Kilka mankametów: odpryski lakieru na masce, przy włączeniu nawiewu na full pasek alternatora daje znać o sobie w charakterystyczny sposób. Pod spodem - moim zdanie rura wydechowa zardzewiała (prędzej czy później spadnie?) Wycieków nie stwierdziłem. Auto z Niemiec. Martwią wpisy z książki serwisowej - przez ostatnie 3 lata auto zrobiło 3 tys. km - czemu tak mało jeździło? Jakaś poważna kontuzja? Przy jeździe próbnej wydaje mi się że zaczęło zamulać przy 100 km/h - mimo mocnego ciśnięcia pedału gazu - z trudem zwiększało prędkość.

Prośba o propozycje co do Subaru Legacy, jakie wybrać? 
Państwa wiedza na pewno nam się przyda.
Chcemy kupić duże przestrzenne auto gdyż rodzinna nam się powiększa (będzie 2 + 2 i pies). I jesteśmy bardzo zdeterminowani na zakup Subaru Legacy
OBK szczerze polecam. Duże przestronne i niezawodne.

Witam Wszystkich i pozdrawiam z UK.

DSCN2314.JPG

Witam wszystkich nowych i życzę udanego pobytu na forum :)

To i ja się grzecznie z Wami przywitam

Na imie mi Tomek i jestem wkrótceposiadaczem XV MY18 ;)

Witam miłośników Subaru.Mam na imie Adam i mieszkam w Gdańsku. Zarejestrowałem się bo chce pomóc kupic dobremu znajomemu Subaru Outback. Licze na wasza pomoc aby ustrzec sie przed zakupem czegos co bylo nie "wypałem".  Jestem miłosnikiem motoryzacji  i wykorzystuje swoja wiedzę przy zakupach i sprzedaży pojazdów znajomych. Ze swojej strony również mozecie liczyc na moją pomoc

Cześć,

Mówią na mnie Maciek i mieszkam w Krakowie.  Na co dzień jeżdżę starymi Fordami RWD, ale przewinęło mi się przez ręce również kilka Volvo.

Od zawsze miałem w tyle głowy jakiegoś "4ro buta" - najlepiej Legacy 1 kombi. Niedawno pojawiło się takie w okolicy i po prostu musiałem. Czeka mnie przy nim trochę pracy, więc na pewno spotkamy się w innych wątkach.

pzdr

Cześć

czekam niecierpliwie na odbiór XV już niedługo :)

Cześć wszystkim!

Jestem szczęśliwym posiadaczem Forestera 2.5XT z 2004 roku, z którym powoli przychodzi mi się rozstawać, a chciałbym go oddać w ręce pasjonata i lub pasjonatki, których jest tu masa!

Witam Świeżynki, plus za przywitanie się na The Forum ;)

Miłego pobytu :)

1 godzinę temu, Janek Kozakiewicz napisał:

Jestem szczęśliwym posiadaczem Forestera 2.5XT z 2004 roku, z którym powoli przychodzi mi się rozstawać, a chciałbym go oddać w ręce pasjonata i lub pasjonatki, których jest tu masa!

Tzn. witasz się i żegnasz? :P

Jakby co, to mi możesz tego Forka oddać, zajmę się nim troskliwie :mrgreen:

Co prawda wyskrobałem już 1 post - ale się w nim witam - ale Witam i TU.

pzdr

pilot2004

Witam wszystkich forumowiczów, mniej lub bardziej zakręconych na punkcie Subaru :)

Ja z tą marką dotychczas nie miałem styczności, ale tak jakoś wyszło że dziś zamówiłem nowego XV - przede mną prawie kwartał oczekiwania na dostawę. Mam nadzieję że wybór okaże się dobry, a Wasze towarzystwo na forum SIP jeszcze lepsze ;)

Pozdrawiam, Piotr

Jakiś czas już korzystam z tego forum, w końcu przyszło mi napisać pierwszy post i wypadło mi z głowy żeby się tu przywitać :) Na szczęście zostałam przywołana do prządku! Tak więc oficjalnie Witam Was Wszystkich.

Pozdrawiam, Paulina. 

Reaktywacja

Witam ponownie po długiej przerwie! Wracam z nowymi silami i subarowym zapałem, a znakiem tego niech będzie nowy nick: subarutux (dawn. debtux).

Zmiana była podyktowana tym, że tamten nick wymyśliłem szybko, w stanie całkowitego braku "veny twórczej". Wydawał mi się dobry, ale szybko przekonałem się, że wcale tak nie jest. Ten - mam nadzieję - brzmi lepiej, a kojarzy się nadal z Linuksem. :)

A więc pozdrawiam wszystkich subarowo i linuksowo!

Dzień Dobry.

Chciałem się tylko przywitać w Szanownym Gronie osób sympatyzujących z produktami marki Subaru.

W związku ze zbliżającym się weekendem, tradycyjnie u Nas baaardzo długim życzę przyjemności, zimnego piwka itp.

pzdr

Witam Wszystkich serdecznie:)))

Mam od jakiś trzech miesięcy forestera II SG, przedliftowego, takiego jakiego chciałem. Coś tam poszarpuje, bardzo delikatnie. Ale i tak go lubię...

Witam wszystkich,

Niedawno kupiłem swoje pierwsze Subaru. Mam nadzieję, że to będzie dłuższa przygoda z tą marką ;)

Pozdrawiam

Michał

Cześć!

Z subaru jestem od wielu lat,

jak również bywałem na zlotach, 

oficjalnie na forum pierwszy raz...

Witajcie nowicjusze i powracający po latach :) 

Witam wszystkich,

jestem w trakcie poszukiwań Imprezy STI głównie do celów rekreacyjno-sportowych na torze i bardzo chciałbym w niedalekiej przyszłości znaleźć odpowiednie auto (oczywiście nie jakiś ulep jakich pełno :)).

Witam wszystkich.,

póki co jestem poszukującym i czytającym forum ale mam nadzieję, że już niedługo zostanę pełnoprawnym forumowiczem z Foresterm w garażu ;-).

Edited by wawerus

Cześć, niedawno stalem się właścicielem Forester SH XT 2.5 z 2008 roku. Samochód sprawdzony - bezwypadkowy od pierwszego właściciela z Polskiego salonu. Moc podniesiona na 306km i trochę ponad 550NM. Pare dodatkowych modow jak hamulce, wydech, etc... Szukałem Imprezy STI, ale ostatecznie po jeździe testowej i przeglądzie zdecydowałem się na forka... zdecydowanie nie żałuje :)

b09fb59b9959.jpg

Jeszcze raz - cześć wszystkim :) 

• Like 1
  • Upvote 2