Jump to content
MacGregor

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Witam wszystkich. 

Jakieś 3 tygodnie temu kupiłem swój pierwszy samochód - Subaru Outback 2.5 MT z 1999 roku. Dobrze mieć wsparcie w formie takiego forum, bo to jednak dosyć specyfinczy twór. Mam nadzieję, że będę w stanie jakoś dołożyć się do zbieranej tutaj wiedzy. Przymierzam się teraz na instalacje LPG (możliwe że u @jako) i wymianę dwumasy ze sprzęgłem, które już zakupiłem. Korci mnie też kupić dodatek do oleju silnika (modyfikator tarcia) jak i do szkrzyni jakiś ceramizer/ceramizator, więc podziele się też wtedy doświadczeniem.

Większych awarii nie planuje, ale Bóg wie jak będzie, i jak już będzie, to też będziecie wiedzieć :-)

Pozdro!

Witam wszystkich, już od ponad roku jeżdżę subaru i wkońcu postanowiłem dołączyć do forumowiczów :yahoo:

5a81c0e46c3bb_naforum.thumb.JPG.9bb6207d36f00e1bad590ad9311baf1e.JPG

Edited by Filip98

Cześć wszystkim jako świeżo upieczony właściliel WRXa miło zawitać w Waszym gronie.

Dzień dobry, to mój pierwszy post na tym forum.

Mam na imię Piotr, mieszkam w  Warszawie. Mam do dyspozycji dwa auta - Peugeota 607 2.7 HDI z 2005 i Jaguara XJ 3.2 V8 z 1999. wcześniej były dwie Omegi, jedna Carina, dwa Polonezy i 125p od taty :). A w między czasie już prawie był Vel Satis, Lancia Thesis, Lexus SC400 - za każdym razem jechałem już z pieniędzmi i w ostatniej chwili coś mi kazało odpuścić temat.  Od pewnego czasu rozglądam się za czymś odrobinę wyższym i wygląda na to że Forester zawrócił mi w głowie.  Poszedłem niedawno do salonu Subaru - oglądałem,  dotykałem, siedziałem ale nie jeździłem więc kto wie co będzie jak się kiedyś takim przejadę - być może czar pryśnie albo zupełnie mnie "wciągnie". Tak czy inaczej, lubię auta miękkie, ciche, dynamiczne i obowiązkowo z automatem - czy Forester jest taki ? - już niedługo zamierzam to zweryfikować. Na razie ruszam z lekturą tego zacnego forum.

Pozdrawiam

Pior

Na wstępie chciałbym wszystkich forumowiczów powitać. I jednocześnie podziękować, gdyż dzięki forum udało mi się pozyskać informacje odnośnie samochodu, który od dawna był moim marzeniem, aczkolwiek zakup obarczony był dużym ryzykiem. Dzięki informacjom z forum, udało mi się (mam nadzieję) kupić egzemplarz, który jest spełnieniem tych marzeń. Więc jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Adaś:)

Witam wszystkich ! 

Mam na imię Paweł, pochodzę z Olsztyna. Subaru to moja od wielu lat dobra choroba :). Posiadam oryginał Subaru Impreza 22B STI (336/400).

Dziękuję.

Pozdrawiam.     

Witam wszystkich! Już od pewnego czasu w gronie posiadaczy Subaraka, ale przyszedł czas skonczyc z czytaniem i coś popisać:)

Danow mnie na forum nie było a tu tyle nowych twarzy :) pozdrawiam wszystkich nowych a i starszym uszanowania przyekazuję

O matko zapomniałem się przywitać a już trochę czytam forum.

Witam serdecznie wszystkich, zaraziłem się subaryną, prawie pd roku mam forestera MY06 NA MT, to się pogłębia, czuję to..:yahoo:

Czesc wszystkim,

jestem (mam nadzieje) przyszlym posiadaczem Subaru Outback IV. 

Juz zalozylem nowy watek i dostalem odpowiedzi za co z gory dizeki wszystkim.

Witam wszystkich! 

Jeżdżę już drugim foresterem (SG a obecnie SJ) Wychodzę z założenia że tylko wersję uturbione dają prawdziwą frajdę... ;)

Dzień dobry :)

Podniecony podniesionym starym Legacem w sedanie, uzytkownik się kłania.

Forum obczajalem z googla na wyrywki od dawna. Pierwsze 3k km za mną, więc czas się był najwyższy zarejestrować  i przywitać :)

Witam i o zdrowie pytam :)

po Legasiu czwartym, ktory został na forum , kupiłem od Maćka Fali turbodziadka. Bedzie to moj daily car :) 

Witam wszystkich, właśnie zaczynam wymarzona przygodę z Subaru. Na początek Forester SG. Jest frajda:yahoo:

20180225_125608.jpg

Edited by zbylo123

Dziękuję za przyjęcie i oczywiście witam się serdecznie z wszystkimi forumowiczami.

Jestem zakochany w forysiu my04 2.0x z założonym lpg.

Awarii brak ;-) i oby tak dalek

Pozdrawiam wszystkich

W dniu 10.02.2018 o 22:12, bluewing napisał:

Witam wszystkich! Mój subarak to WRX STI MY18. 

Zacny :)

Za

3 godziny temu, zbylo123 napisał:

Witam wszystkich, właśnie zaczynam wymarzona przygodę z Subaru. Na początek Forester SG. Jest frajda:yahoo:

20180225_125608.jpg

Moim skromnym zdaniem, Forek SG i S- Turbo mają duszę :)

W dniu 22.02.2018 o 21:10, Gangreniarz napisał:

Witam wszystkich! 

Jeżdżę już drugim foresterem (SG a obecnie SJ) Wychodzę z założenia że tylko wersję uturbione dają prawdziwą frajdę... ;)

Mam podobną przesiadkę z SG na SJ, tyle, że bez TURBO ..