Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Witam wszystkich, od trzech lat jeżdżę Legacy 2.0 '96 rok bez poważniejszych awarii, mając na względzie ten fakt trafiłem na Wasze forum bo rozglądam się za Foresterem też 2.0.

• Replies 20k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

2 godziny temu, Dyrekcja napisał:

Witam wszystkie „świeżynki” i życzę przyjemnego pobytu :)

Nie wiem czemu skojarzyło mi się to z powitaniem Adasia w Akademii Pana Kleksa :D

Dzień dobry ! 

Witam wszystkich ! Foresterem jeździmy od 10 lat, w pełni zadowoleni, po dwóch udanych zlotach Plejad,

bardzo chętnie wybierzemy się na subariadę.  ( jak uda nam się zapisać ! ) 

Pozdrawiamy serdecznie forumowiczów !  

Witam wszystkich!

zarejestrowałem się już w 2015 ale do tej pory siedziałem cicho - głównie dlatego że subaru pozostawało tylko w sferze marzeń.

Teraz szukam w końcu wymarzonego, pierwszego Subaru! :wub:

pozdrawiam

Witam serdecznie.

Paweł z tej strony (okolice Rzeszowa).

Narazie bez Subaru ale niedługo powinno się to zmienić bo w planie jest zakup ale potrzebuję pomocy w wyborze.

Pozdrawiam

Dzień dobry się z Państwem ;)

Od stycznia chodziła za mną myśl zmiany samochodu. I tak sobie chodziła i chodziła, a ja myślałem, czym ja właściwie chciałbym jeździć w 2018 r. Wtem przypomniałem sobie, że przecież na mojej "liście" mam nieodhaczonego boxera i napęd na 4. I tak właśnie kupiłem Gacka z 99 r. w wersji z 2,5l motorem i w automacie. Koniec powitania. Mam nadzieję, że na spoty mnie bez Imprezy wpuszczą :D

Witam wszystkich serdecznie!

Na razie jeszcze bez przedstawiciela tej wspaniałej marki, ake to okres przejsciowy, ktory nie potrwa dlugo;)

W koncu trzeba spalniac swe marzenia, no nie?:D