Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Witam wszystkich. Od poprzedniej soboty jestem posiadaczem (oby szczęśliwym) Subaru Legacy Outback 2,5 1999 rok. 

Będę potrzebował troszkę porad odnośnie mojego nabytku, ponieważ poprzedni użytkownik zbytnio nie dbał o swój samochód.

Pozdrawiam 

4 godziny temu, havoc888 napisał:

Witam wszystkich :) Z racji tego że Subaru jest wspólnym mianownikiem moich oczekiwań raczej dłużej tu zabawię - tylko jeszcze muszę upolować Forestera .

Andrzej

Niedawno znajomy sprzedał czarną III-kę w dobrym stanie.

Witam Krajana.

18 minut temu, carlos-wrx napisał:

witam. Po tak długiej przerwie... wypada przywitać się na nowo :) Jestem Carlos :)

Witaj! Kupę lat. :)

1 godzinę temu, carlos-wrx napisał:

witam. Po tak długiej przerwie... wypada przywitać się na nowo :) Jestem Carlos :)

Siema! Najpierw prawie mi sprzedałeś Edwinowego gacka, a potem się ukryłeś ;) Co dobrego słychać?

• Aga locked this topic