Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z bliskich okolic Rzeszowa. Od czerwca jestem posiadaczem Forestera SG 2.0 z 2007 roku, w kolorze szary metalik. Auto jest w wersji Ecomatic czyli zagazowane i przyjechało z za naszej zachodniej granicy. Forek jest u mnie autem w pełni rodzinnym i nieźle się w tej roli spełnia. Znaki szczególne: spoiler/daszek nad tylna szybą i wielki, rzucający się w oczy ,,korek wstydu'' (wlew gazu), jak to w wersjach z Niemiec :D Najczęściej spotkać nas można w Rzeszowie lub okolicach ale w najbliższy weekend np. zawitamy w Beskidzie Śląskim. Choć nasze początki były ciężkie (być może temat na jakieś Subarowe spotkanie ;)  ) to powoli udaje nam się złapać wspólny język :D Zdjęcia jeszcze przed zarejestrowaniem a tylna wycieraczka już naprawiona :) Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze!

 

IMGP1343.JPG

IMGP1346.JPG

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja - NOWY POSIADACZ FORKA Z 2006 (SG) :) Model 158km, też z gazem, system Koltec.

Tylna wycieraczka jeszcze nie naprawiona...

Daniel2.0 co było uszkodzone w twojej i jak naprawiłeś?

Pozdrawiam z miasta Łodzi, ze środkowej Polski!

IMG-20170622-WA0002.thumb.jpg.3f61253132310804b11143ba99df57a0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów :) Jestem szczęśliwym posiadaczem Justy G3X od dwóch miesięcy. To mój pierwszy samochód i jestem pozytywnie zaskoczony. Jedyny minus to koszty eksploatacji... Z racji ambitniejszego podejścia do ćwiczeń techniki jazdy (międzygaz itp.) i bycia przy tym świeżo upieczonym i niedoświadczonym kierowcą, odwiedziłem już parę razy mechanika :D Mam nadzieję, że Justy mi to wybaczy :(

 

Pozdrawiam,

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!Wróciłem ponownie do Subaru po przerwie korzystając z niemieckiej motoryzacji.Byly Impreza WRX STI 03,WRX STI 06 oraz Forester SBD.Obecnie z rodzinka cieszymy się nowym białym Forkiem XT.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!
Pięć dni temu pozbyłem się wreszcie swojej Hondy, od trzech miesięcy wzdycham do imprezy GH - mam nadzieję że niedługo się znajdzie jakiś ładny egzemplarz, szukam 2.0, docelowo w LPG ;)
Zobaczymy kiedy coś znajdę, ale na pewno jeszcze się odezwę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

jako, iż właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem Bardzo Radosnej Zabawki dołączyłem do tego forum i cóż... jestem :yahoo:

 

Forumowym obyczajem kilka słów o mnie: mieszkam w okolicach Bydgoszczy, jeżdżę wszystkim co ma koła, od wielkich ciężarówek po szybkie motocykle i sprawia mi to wielką radość - typowy 'petrolhead"  :biglol:. Pasja sportowa to motoGP,  lubię też łazić po górach, pustych plażach i bieszczadzkich połoninach - mam takie powiedzonko na swój temat, że "pojedźmy" to ulubione słowo na "P" :rolleyes: 

Mam nadzieję, że znajdę tu wielu znajomych którym także płynie benzyna w żyłach, tak więc do zobaczenia kiedyś na żywo, a póki co miło mi przywitać się tutaj wirtualnie.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miło przywitać się jako nowy użytkownik forum.

 

Mam nadzieję, że zostanę z Wami na trochę.

Obecnie nie posiadam subaru, ale zamierzam to niebawem (mam nadzieję z Waszą pomocą) zmienić.

 

O mnie:

Z Krakowa

 

Być może coś tam o samochodach wiem. W życiu były rajdy (zarówno prawy jak i lewy fotel), motocykle oraz uczelnia techniczna powiązana z motoryzacją. 

 

Obecnie przez sezon letni włóczę się po Europie jako kierowca autokaru. Zimą mniej pracy więc pojawia się czas na pasje i podróże.

 

...do "zobaczenia" w jakimś topicu

 

Serdecznie pozdrawiam

Marcin

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...