Jump to content
MacGregor

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem miesięcznym posiadaczem mojego pierwszego Subaraka o którym zawsze marzyłem, nosi on imię Legacy i właśnie skończył 11 latek:)

Witam serdecznie wszyskich forumowiczów. Do tej pory użytkowałem Subaru impreza rocznik 2008 a od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem nowego Subaru Forester 2.0i wersja platinum - cudowne auto, podróżowanie to czysta przyjemność :)

• Upvote 1

4 godziny temu, piter90 napisał:

Witam serdecznie wszyskich forumowiczów. Do tej pory użytkowałem Subaru impreza rocznik 2008 a od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem nowego Subaru Forester 2.0i wersja platinum - cudowne auto, podróżowanie to czysta przyjemność :)

@piter90 czy mógłbyś podzielić się szczegółami dlaczego 2.0i jest takie "cudowne".  Pytam bo wielu kierowców zarzuca 2.0i słabe osiągi i jest to często główny powód nie rozważania tej jednostki napędowej. Byłby to ciekawy głos w tej dyskusji :)

Powitać wszystkich forumowiczów jako świeżynka

Witam wszystkich serdecznie :)
Jeszcze nie mam swojego Subaru, ale powoli nad tym pracuję i mam nadzieję, że niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem Forestera :)

Siema ! Własnie jestem na etapie zasięgania opinii na temat jednostek napędowych tej marki, interesuje mnie Impreza WRX bugeye, blobeye. Jestem ciekaw wszystkiego i mam nadzieję, że nie długo będziemy spotykać się na drogach :)

Witam serdecznie wszystkich miłośników Subaru!

Od maja jestem szczęśliwym posiadaczem WRX'a blobeye z 2004r. Kraków

Witam wszystkich :)

Szukam Subaru Forestera III 2.0 benzyna manual

Czytam, douczam się i mam ogromną nadzieję, że pomożecie mi znaleźć autko w dobrym stanie :)

Guest
2 minuty temu, Sandra napisał:

Witam wszystkich :)

Szukam Subaru Forestera III 2.0 benzyna manual

Czytam, douczam się i mam ogromną nadzieję, że pomożecie mi znaleźć autko w dobrym stanie :)

o konkretne egzemplarze pytaj tutaj:

Witam wszystkich forumowiczów, od niedzieli stalem sie szczęśliwym posiadaczem forestera, marzenie spełnione! Do zobaczenia na drogach 

Witam wszystkich forumowiczów. Niestety jeszcze nie jestem posiadaczem subaru, ale liczę na to, że kiedyś się stanę :)

Siema ,z tej strony Karol, od 2015 jestem posiadaczem wrx'a w kombi. :-) 

witam serdecznie,

od dwoch tygodni ciesze sie z nowego Subaru XV, 2.0 benzyna. "Blekitna Perła" na drodze wyglada bosko - do zobaczenia na trasie

• Upvote 1

Witam wszystkich "subarowiczów" :) Obecnie rozglądam się za jakąś imprezką RS lub WRX w budzie GH, ale jeszcze mam kilka pytań do użytkowników dlatego tu jestem :)

Pozdrawiam

Witam  towarzystwo  

jako  nabywca   nielubianej   wersji  a  raczej   ryzykownej  ......  Forestera  z diesel  2,0     2010  r  

trochę   mam  pojęcie  hobbystyczne  o  mechanice    i  swoje  zabawki  serwisuję  w  większości  sam  

i  czasem  pewnie      posiedzę  tu  by   wypracować   własną  opinię   i  odszukać   dręczące   odpowiedzi  

do  zobaczenia    w   dalszej  eksploatacji    

pozdrawiam  

PiotrVN        

• Upvote 1

Czesc :)

od miesiaca jeżdżę outback (nowy), chętnie dowiem się wszystkiego od Was co może mi pomóc :)

• Upvote 1

Witam wszystkich użytkowników Forum!

Mam zamiar zostać szczęśliwym posiadaczem Forestera stąd moja obecność.

Liczę na Waszą pomoc!

Pozdrawiam z Mazur!!!

Witam wszystkich.Na razie nie posiadam subaru,ale dlatego sie zapisałem na to forum.Bardzo powoli zaczynam szukać WRX-a z lat 01-04

Pozdrawiam

Witam wszystkich!

Na razie bez Subaru, ale w planach benzynowe OBK - najlepiej 2008r. i niebieskie ;D

Aktualnie czytam forum..

Pozdrowienia

Witam Wszystkich, jestem nowym posiadaczem Subaru Legacy kombi, na chwilę obecną jestem zadowolony z zakupu zobaczymy jak będzie dłuższym użytkowaniu. Dodam że jest to moje pierwsze Subaru.

Pozdrawiam

Witam wszystkich tu obecnych :) nie posiadam subaru "jeszcze" :P