Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam się wszystkim,

konto na forum mam już od dłuższego czasu, ale do tej pory z racji braku wiedzy, a tym bardziej auta odpowiedniej i jedynej słusznej marki nie miałem jakoś śmiałości żeby zacząć się jakkolwiek udzielać.

W sprawie wiedzy i tego czy mogę być w czymkolwiek pomocny nic w sumie się nie zmieniło, ale od soboty zmieniło się jeśli chodzi o auto - już uzupełnione w profilu..:)

Jakby co to jest to czarne kombi, które było wystawione tutaj na forum.

Pozdrowienia dla wszystkich,

Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jestem posiadaczem Subaru już 11 lat (najpierw Legaś 2.0MY06, a od 3 lat Forek 2.5XT MY07), postanowiłem w końcu dołączyć do Forum (nie to żebym go nie śledził wcześniej)

Witam wszystkich

Edytowane przez Daniel Janus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i witam wszystkich Subarakomaniaków , świrów i fanatyków :)  Od niedawna stałem się posiadaczem wymarzonego od lat Forestera . Mój model to 2.5 XT z 2004 r. Ledwo do niego wsiadłem to banan mi z gęby nie znika :D  Pozdrawiam wszystkich i do szybkiego miłego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2017 o 11:52, threat napisał:

Witam, nadeszła w końcu ta chwila by sie przywitac, wczoraj stałem się posiadaczem Imprezy GT od użytkownika Oktana i będę się starał sukcesywnie(mam nadzieję) ją dopieszczać.
Pozdrawiam!

Witamy w rodzinie, użytkuj z głową GTka to długo posłuży, i blaszkę popraw wedle obietnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Oktan napisał:

Witamy w rodzinie, użytkuj z głową GTka to długo posłuży, i blaszkę popraw wedle obietnicy ;)

Oby służył jak najdłużej, a co do blachy kroki będą poczynione na dniach, myślę, że się pochwale jak będzie gotowa i witam jeszcze raz wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

od paru lat już nosze się z zamiarem dołączenia do forum... i tak jakoś zeszło. W międzyczasie jednego Forka zastąpił drugi, bzik subarowy ma sie dobrze, zatem czas by przejść od słów do czynów:) Pozdrawiam wszystkich:)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

 

Forum techniczne imprezy przeczytałem przez ostatnie 2 miesiace (wszystkie watki wziazane z wrx GD) jestem bogatszy o nowa wiedze, ale napewno bede czasem męczył jakimis pytaniami ;)

 

Pozdrawiam i szerokości ;)

 

Edytowane przez mulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem już reprymęde także witam wszystkich z tej strony Wojtek od roku posiadam impreze blobeay 2.0t 2005r chociaz na tą chwile dopiero 800 km przejechane po remoncie silnika(tak przyjechało od naszych zachodnich sąsiadów) ymm co mogę powiedzieć subaru za kazdym razem kiedy do niego wsiadam sprawia że mam banana na twarzy:) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...