Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Witam maniaków Subaru !

O mnie krótko, na imię Kuba ze Szczecina - od lat pasjonat motoryzacyjny. Kilka lat temu spełniłem jedno z marzeń i w garażu stoi E24 628Csi na ciepłe dni ,od zawsze głowa obracała mi się za Imprezą pierwszej generacji i taką też chciałbym "do pary" nabyć, aby także w zimę cieszyć się prawdziwą motoryzacją. Liczę na Waszą pomoc, może znajdzie się ktoś z moich okolic ...

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam was serdecznie z pięknej Norwegii, mam nadzieje że już we środę odbiorę swoje pierwsze Subaru <przesiadka z Grand Vitary> XV, mam nadzieję bo wszystko okaże się jutro.

Ma to być 1.6 w automacie z nawiniętym przebiegiem 55000km rocznik 2013

 

https://m.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=88146712

Edytowane przez Paco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka Świeżaki!

 

 

Witam,

 

Witam maniaków Subaru !

O mnie krótko, na imię Kuba ze Szczecina - od lat pasjonat motoryzacyjny. Kilka lat temu spełniłem jedno z marzeń i w garażu stoi E24 628Csi na ciepłe dni ,od zawsze głowa obracała mi się za Imprezą pierwszej generacji i taką też chciałbym "do pary" nabyć, aby także w zimę cieszyć się prawdziwą motoryzacją. Liczę na Waszą pomoc, może znajdzie się ktoś z moich okolic ...

Pozdrawiam !

 

Oczywiście, że się znajdą:

https://forum.subaru.pl/index.php?/topic/47607-szczecin-mo%C5%BCe-jaki%C5%9B-ma%C5%82y-spot/page-80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie posiadaczy i fanów Subaru :) wcześniej logowałem się na forum z Fb,ale coś poszło nie tak i aby krążenie,ciśnienie krwi było w normie wskazane było zarejestrować się na nowo :) szerokości wszystkim życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Obecnie mam Mazdę 6 I w kombi, a rozważam zakup Levorga lub Mazdy 6 III w kombi :) W zeszłą sobotę śmigałem Madziami, a w najbliższą sobotę może będzie jazda testowa Levorgiem, zależy jak stoją z terminami

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

Cześć Cudack, z terminami nie powinno być problemu ale pewnie warto zadzwonić i się zapowiedzieć. Pewnie już zapoznałeś się z wątkami tutaj o Levorgu - jak nie to warto. Powodzenia i miłego wybierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć wszystkim.

Obecnie mam Mazdę 6 I w kombi, a rozważam zakup Levorga lub Mazdy 6 III w kombi :) W zeszłą sobotę śmigałem Madziami, a w najbliższą sobotę może będzie jazda testowa Levorgiem, zależy jak stoją z terminami

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Cześć Cudack, z terminami nie powinno być problemu ale pewnie warto zadzwonić i się zapowiedzieć. Pewnie już zapoznałeś się z wątkami tutaj o Levorgu - jak nie to warto. Powodzenia i miłego wybierania.
Jestem już umówiony na najbliższą sobotę :) Póki co (bez jazdy testowej) jestem bardziej przekonany do Subaru (jako "fan" Mazdy 6). Chyba wszystko o Levorgu przeczytałem. Jak spełni nasze oczekiwania, to niebawem zamawiamy Levorga

Szkoda, że Outback jest już sporo droższy, bo pod względem gabarytów byłby idealny

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Cudack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...