Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!
W tym roku już będę kupował swoją subarynę (o ile trafię na dobry egzemplarz), dlatego postanowiłem już wcześniej być częścią społeczności i dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie marzeń. 
O swoim SUBARU marzę już od wielu lat, dlatego czas najwyższy spełnić to marzenie. 
Planuję już nigdy nie sprzedać tej furki, którą teraz kupię, ale czas pokaże. :)

Pozdrawiam wszystkich zapalonych fanów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

W sumie jest to moje drugie podejście w SIP, 7-8 lat temu miałem tu konto ale przez ostatnie 4-5lat nie korzystałem, niestety moje stare konto nie działa więc założyłem nowe. Wróciłem ponieważ próbuję kupić Forestera III, w sumie szukam ponad miesiąc, wciaż bezskutecznie ;/.

 

Krótko i źwiężle o mnie: kiedyś sędziowałem w rajdach samochodowych, od tego zaczeła się przygoda z Subaru, dla rozerwania driftuję (E36 - dość mocno przerobione pod drift) oraz jeżdzę w zawodach WrackRace (głównie w Mysiadle pod Warszawą), pracuję jako programista dla Wikimedia (ci od Wikipedii). 

Jako że jakiś czas temu zostałem tatą to szukam rodzinnego Forka co by małego od małego uczyć przywiązania do najlepszej marki :]

 

Pozdrawiam

Edytowane przez raynor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Przyszła wreszcie pora na Subaru.

Do tej pory byłem właścicielem różnych nudnych pojazdów typu Scenic czy Premacy, ale przyszła pora na coś z jajem. Padło na Tribecę. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś do jazdy na parę lat. Trzymajcie kciuki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć i czołem.

Fanatyk Subaru od zawsze, od 1990 roku fanatyk rajdów samochodowych, w wieku 34 lat w końcu spełniłem swoje marzenie i ... kupiłem Subaru Imprezę:) Będzie używana głównie do sportu (kjs, rallysprint, superOesy, itp), ale również na co dzień jako drugie auto:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! 

 

Właśnie dołączyłem do Forum bo zapowiada się dłuższa przygoda z Subaru. A konkretniej Forester 2.5XT z wbudowanym podtlenkiem LPG. 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich Forumowiczów !!!

 

Szczęśliwi użytkownicy OBK-a od lutego 2016.

Świeżynki z Plejad XIII, na których poznaliśmy co mamy.

Fantastyczna zabawa fantastycznym samochodem do wszystkiego - popołudniu błoto, a wieczorem opera :yahoo:.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...