Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

 

Po kilku dobrych latach przeglądania forum i ślinienia się na czterołapne leśniki (i nie tylko), które można tu spotkać, w końcu i ja dołączam do posiadaczy jednego z nich. Od prawie pół roku jeżdżę Foresterem II 2.0 dającym kupę frajdy.

 

Pozdrawiam!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

 

Po kilku dobrych latach przeglądania forum i ślinienia się na czterołapne leśniki (i nie tylko), które można tu spotkać, w końcu i ja dołączam do posiadaczy jednego z nich. Od prawie pół roku jeżdżę Foresterem II 2.0 dającym kupę frajdy.

 

Pozdrawiam!

Też się bujam takim Forkiem, Pozdrawiam i powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

Legacy chciałem kupić już dawno. Ostatnio kupiłem 2002 r 2.0 i od razu przekazałem w inne ręce. 

Sam jeżdżę teraz Legacy Outback 2001 2.5 w ręcznej skrzyni. Autem na razie nie wiele przejechałem bo doprowadzane jest do stanu używalności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, samochodu spod znaczka plejad jeszcze nie mam, ale przymierzam się do kupna wrx, pewnie bug albo blobeye. Na Imprezę choruję od małego, pewnie od momentu kiedy dostałem plakat z Hołkiem i Wiślakiem w Subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nazywam się Piotrek i od dzisiaj jestem posiadaczem Forestera II 2.0X '04. I przyznam szczerze, że ani jedno dotychczas posiadane auto nie sprawiło mi tyle radochy już po pierwszych przejechanych kilometrach, co ów przybysz z kraju kwitnącej wiśni;-) Zobaczymy, czy da się pokochać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "subaromaniaków",

Po długim czasie przyglądania się i zazdroszczenia ... "mam i ja ...".

23 Grudnia 2016, "rzutem na taśmę" ... dzięki pomocy dobrych ludzi, udało się!

Pod choinką FXT.

Pozdrawiam i do zobaczenia na polskich drogach i subarowych traktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich którzy z mlekiem mamy wyssali duże ilości adrenaliny i uzależnienia od motoryzacji. Zostałem przywołany do porządku, że się nie przywitałem jako nowy, dlatego kłaniam się nisko w pas. Wybaczcie tą niewiedzę.  Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...