Jump to content
MacGregor

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Witam

Od wczoraj jestem posiadaczem Forester-a z 2004 rocznika. Minęły zaledwie 24h, a ja już wiem że zostaniemy przyjaciółmi na lata :)

Witam

Od wczoraj jestem posiadaczem Forester-a z 2004 rocznika. Minęły zaledwie 24h, a ja już wiem że zostaniemy przyjaciółmi na lata :)

Pavca ,a w nasze Karkonosze już zapukała zima :)

A patrz poniżej jak się czuje Forek i nie tylko w takich warunkach  :yahoo:  :yahoo:

W sumie zbliża się pora roku ,która baaaardzo cieszy subarowiczów,z auta nie chce się wysiadać :)

SRG witaj w klubie i chwal się bestyjką bo jest czym :)

post-7758-0-32210000-1476454226_thumb.jpg

Witam,

zalozylem tu konto bo przymierzam sie do nowego auta "z jajem" i jakas doladowana impreza jest w kregu moich zainteresowan. Do uslyszenia!

Pozdrawiam,

Zainteresowany

Witam ponownie. Kilka lat temu byłem użytkownikiem pod innym loginem którego niestety nie pamiętam.

Witam wszystkich na forum, od dwóch miesięcy jestem posiadaczem Forestera SF. Miasto Rzeszów. Pozdrawiam

Witam wszystkich forumowiczów!

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Subaru, a dokładniej Legacy BP z 2007 roku (2.0 165KM) co skłoniło mnie do zarejestrowania się na forum by móc dzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz korzystać z wiedzy innych użytkowników.

Jeszcze raz witam wszystkich!

Dawid 

Witam Panie i Panów.

Rodzice nadali mi na imię Łukasz, od prawie roku jestem szczęśliwym posiadaczem Imprezy GF 2.0 115KM z 1997. Auto kupiłem sprawne mechanicznie, blacharsko gorzej ale już wszystko ładnie zrobione i ruda sucz się pożegnała z moim Subarem :)

Pozdrawiam :)

Witam wszystkich,

Nie mam, nie miałem i nie wiadomo czy będę miał, jakiekolwiek Subaru. Zainteresowały mnie jednak te auta, w szczególności z uwagi na napęd.  Na razie poszukuję idealnego samochodu dla narciarza, więc możliwe, że zagoszczę tu na dłużej. 

Edited by Spiochu

Witam wszystkich!

Wczoraj zamówiłem Forestera XT. W zasadzie jest na miejscu, więc tylko montaż wybranych akcesoriów i zapewne w przyszłym tygodniu odbiór :D

Witam wszystkich
Stwierdziłem, że po Eclipse GS-T czas na Impreze WRX Bugeye i tak to trafiłem na forum :)

Witam wszystkich serdecznie.

Jako że marzenia trzeba spełniać, postanowiłem w jakimś stopniu to robić i takim o to sposobem od niespełna 3 miesięcy jestem posiadaczem Imprezy WRX Wagon z 2002 r. 

Witam Posiadaczy Subaru. Do tej pory ujeżdżałem Mitsubishi i Hondy, nadszedł czas aby w końcu dosiąść Subaru :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :)

witajcie :)

Witam. Stałem sie posiadaczem subaru legacy III kombi 2.0 :> Mam nadzieje ze i wątek swój dostanie :]

rzecz jasna w "nielegalu" ;)