Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Forestera SG z 2005 roku, 2.5 n/a z automatyczną skrzynią biegów.

Od dawna marzyłem aby jedno z samochodów w moim garażu to było właśnie Subaru, no i udało się.

Mam nadzieję że uda mi się znaleźć tu trochę informacji technicznych, które pozwolą mi utrzymać Forestera w dobrej kondycji.

Pozdrawiam.

Witajcie, jestem Arnold, Subaru nie posiadam, ale otarłem się o jego kupno kiedyś i niewykluczone że sięgnę po tą markę, gdy poprawi się finans ;)

Obecnie jeżdżę limitowaną Megane F1 R26 pieszczotliwie nazywaną Ozzy :) która daje mi masę radości, wcześniej miałem Civica Type R EP3, Oprócz rajdów i motorstportu uwielbiam detailing (zajmuje się handlem pół-zawodowo) i udzielam się w Automobilklubie Siedleckim w organizacji imprez + od czasu do czasu startuję. Pozdrawiam i zapraszam przy okazji na www.ak-siedlecki.pl

Witam 

Niedawno zostałem właścicielem Subaru Imprezy WRC Combi 2005 2.0 :wub:

Dzięki za dołączenie do Forum,mam nadzieje że będzie za niedługo jakiś spocik na Śląsku  :)

Pozdrawiam  ;)

Edited by lukstorpedus4

Cześć wszystkim,

Od niedawna jestem posiadaczem Subaru Outback 2.5 rok. 2007. Forum przeglądałem od dłuższego czasu w poszukiwaniu informacji technicznych, teraz przyszedł czas na rejestracje. :)

Pozdrawiam

Kilian

Witam

Również chce się przywitać jako nowa osoba na forum. Od jakiegoś czasu noszę się z kupnem Imprezy GT z rocznika 1999-200 i z tego względu dość często zaglądam na forum. Finanse już praktycznie uzbierane jednak nie zamierzam dokonać zakupu bez zgłębienia bardziej tematu. Zawodowo natomiast jestem związany z częściami do Toyoty.

Pozdrawiam

Witam wszystkich. Co prawda na forum jestem zarejestrowany jakieś 3 lata, ale zrobiłem to w celu zakupu opon do upalania i nawet nie myślałem, że za jakiś czas zainteresuję się kupnem Subaru. Ponieważ, nie pamiętam czy się witałem robię to teraz i przymierzam się do kupna Imprezy.

Pozdrawiam

• Aga locked this topic