Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Forestera SG z 2005 roku, 2.5 n/a z automatyczną skrzynią biegów.

Od dawna marzyłem aby jedno z samochodów w moim garażu to było właśnie Subaru, no i udało się.

Mam nadzieję że uda mi się znaleźć tu trochę informacji technicznych, które pozwolą mi utrzymać Forestera w dobrej kondycji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem Arnold, Subaru nie posiadam, ale otarłem się o jego kupno kiedyś i niewykluczone że sięgnę po tą markę, gdy poprawi się finans ;)

Obecnie jeżdżę limitowaną Megane F1 R26 pieszczotliwie nazywaną Ozzy :) która daje mi masę radości, wcześniej miałem Civica Type R EP3, Oprócz rajdów i motorstportu uwielbiam detailing (zajmuje się handlem pół-zawodowo) i udzielam się w Automobilklubie Siedleckim w organizacji imprez + od czasu do czasu startuję. Pozdrawiam i zapraszam przy okazji na www.ak-siedlecki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

 Niedawno zostałem właścicielem Subaru Imprezy WRC Combi 2005 2.0 :wub:

 

Dzięki za dołączenie do Forum,mam nadzieje że będzie za niedługo jakiś spocik na Śląsku  :)

 

Pozdrawiam  ;)

Edytowane przez lukstorpedus4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Również chce się przywitać jako nowa osoba na forum. Od jakiegoś czasu noszę się z kupnem Imprezy GT z rocznika 1999-200 i z tego względu dość często zaglądam na forum. Finanse już praktycznie uzbierane jednak nie zamierzam dokonać zakupu bez zgłębienia bardziej tematu. Zawodowo natomiast jestem związany z częściami do Toyoty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Co prawda na forum jestem zarejestrowany jakieś 3 lata, ale zrobiłem to w celu zakupu opon do upalania i nawet nie myślałem, że za jakiś czas zainteresuję się kupnem Subaru. Ponieważ, nie pamiętam czy się witałem robię to teraz i przymierzam się do kupna Imprezy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...