Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Od 1,5 roku posiadam Forestera 2.0 XT 2014r. kupionego trochę przypadkiem - pojechałem z żoną do salonu oglądać Suzuki Grand Vitarę 2014 . A że salon pod Nowym Sączem prowadził również Subaru, to żona stwierdziła, że mam sobie kupić Forestera, bo ta Vitara jest brzydka. Jak zwykle miała rację. Przy okazji pozdrawiam starszą panią z tego salonu która skutecznie zachwalała żonie Forestera.

W kwietniu tego roku, za to, że żona mi tak dobrze doradziła kupiłem jej Levorga (zakochała się w nim po transmisji w Automaniaku testu). 

I w ten oto sposób z Nissana i Hondy przesiedliśmy się do Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Od 1,5 roku posiadam Forestera 2.0 XT 2014r. kupionego trochę przypadkiem - pojechałem z żoną do salonu oglądać Suzuki Grand Vitarę 2014 . A że salon pod Nowym Sączem prowadził również Subaru, to żona stwierdziła, że mam sobie kupić Forestera, bo ta Vitara jest brzydka. Jak zwykle miała rację. Przy okazji pozdrawiam starszą panią z tego salonu która skutecznie zachwalała żonie Forestera.

W kwietniu tego roku, za to, że żona mi tak dobrze doradziła kupiłem jej Levorga (zakochała się w nim po transmisji w Automaniaku testu). 

I w ten oto sposób z Nissana i Hondy przesiedliśmy się do Subaru.

Kajś Ty tako żona znodł? Gratulacje, obu aut przede wszystkim :P

Edytowane przez Christoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Miłośników Subaru. Zawsze jeździłem Toyotą i myślałem że tak już zostanie, niestety Toyota po 2000r , nie jest już tą Toyotą co wcześniej i coraz bardziej myślę o zmianie marki  na Subaru Forester 2.0 125KM . Będę Was częściej odwiedzał i dzięki forum pozyskiwał więcej info na temat Forestera. Jeszcze raz pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.
Niestety jeszcze nie jestem posiadaczem żadnego pojazdu spod znaku plejady gwiazd, ale mam nadzieję że w niedługim czasie się to zmieni. Poszukuje forestera III najlepiej w dieselu. Jeśli ma ktoś takową maszynę prosiłbym o kontakt ponieważ mam kilka pytań, nie do końca jestem zdecydowany i nie wiem na co zwracać uwagę.(Wiem że na forum jest pełno tego, jednak szukam informacji świeżych i na pewno z "pierwszej ręki")  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze !! 
Jestem Wiktor. Założyciel 98 oktanów. Robię filmy o historii motoryzacji o bardzo wysokiej jakości. Dużo aut i ciekawostki których nigdzie nie ma.

Teraz, razem z SIP robimy odcinek o SUBARU. Prywatnie mam sentyment do tej marki i chcę to zrobić z dużym rozmachem, dlatego prośba do was!! 
Kręcimy w Sobotę 17 Września w Krakowie. Zainteresowanym podam dokładną lokalizację. 

Tutaj możecie zobaczyć jak takie odcinki wyglądają 
https://www.youtube.com/channel/UC7MUsk7wzaYGoe-SAGqSLnA

To jak - POMOŻECIE ? :]

Wiktor. W razie pytań piszcie lub dzwońcie - 607 777 747 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na Forum. Mam zamiar nie replikować watków i zapytań. Jeśli się to zdarzy, proszę o tolerancję. Rok temu zakupiłem Forestera XT, zmęczony rozbita miska olejowa i uszkodzonymi podwoziami poprzednich kombi z prześwitami 11-14 cm, eksploatowanymi w umiarkowanym terenie. Marzac o Outbacku 2.0 DIT, użytkuję Forestera i coraz bardziej go kocham. Wymieniajac olej co 7500 km i grzejac rano aż zgaśnie niebieska lampka, liczę, że za 10 lat korzystnie go odsprzedam na tym forum. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

obecnie poruszam się samochodami innej marki ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości spełnię swoje marzenie i stanę się posiadaczem Imprezy przynajmniej WRX z serii GD blob eye (tak się to określa? proszę o wyrozumiałość dla świeżaka ;)). Zanim jednak się to stanie, zgłębię wiedzę na jej temat na forum.

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy i użytkowników forum.

 

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczow,

 

obserwuje to forum od kilku miesiecy przygotowujac sie do kupna forestera lub outbacka. wybor padl na OBKa w benzynie. we wtorek jade odebrac auto z salonu ;)

 

ciekaw jestem przesiadki ze starego TDI B5 na benzyne...

 

pozdrowienia z krakowa!

melik

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...