Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Zdążyłem już napisać jakiś post czy dwa więc przywitanie lekko spóźnione :)

 

Od 2 miesięcy ujeżdżam Forestera z listopada 2013 roku w wersji 2.0X.

Wcześniej jeździłem kilka lat Oplem Vectrą C z 2008 roku a jeszcze wcześniej Skodą Octavią 2.

 

Muszę przyznać, że zakochałem się w "leśniku" jak tylko do niego wsiadłem i bujnąłem się w pierwszą dłuższą trasę.

Niby Opelek to autko wygodne było ale tutaj myknąłem na raz 13 godzin jazdy i mógłbym jechać dalej co przy Oplu wydawało się niemożliwe.

 

Zakup podyktowany był raczej rozsądkiem bo szwagier sprzedawał posiadaną od nowości swoją sztukę więc nie było wyjścia :) - auto ze znaną historią więc musiałem kupić.

Nie zgadniecie na jakie auto szwagier wymienił Forestera ;)  - wziął dokładnie to samo tylko świeżynkę z 2016 roku.

 

Gdyby nie szwagier pewnie wybrałbym Mazdę CX-9 w której to zakochałem się naprawdę - ale to przed zakupem Forestera :)

 

Teraz zdaje się, że następne moje auto to będzie również Forester lecz już  w wersji XT :D - wyleczyłem się z Mazdy i proszę oficjalnie o przebaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wyleczyłem się z Mazdy i proszę oficjalnie o przebaczenie

 

Chwal dumnie markę Subaru,

 

 

 

 

Niby Opelek to autko wygodne

 

nie opowiadaj herezji,

 

a będzie Ci wybaczone ;)

 

PS. A Szwagrowi postaw dużą wódkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam serdecznie
Witam na Forum :)

 

 

szwagier wymienił Forestera ;) - wziął dokładnie to samo tylko świeżynkę z 2016 roku.
zrobiłem dokładnie to samo :) Forka 2013 wymnieniliśmy z żoną na Forka 2016 tylko już XT.

 

 

Teraz zdaje się, że następne moje auto to będzie również Forester lecz już w wersji XT :D
Polecam :) acz kolwiek wolny ssak to też super auto, bylismy z tego auta bardzo zadowoleni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest forum miłośników piosenki turystycznej?

Ciepło, ale to nie to

 

 

To gdzie ja trafiłem ??

 

:evil2: do piekła opalanego oktanami  :wrrum:

Edytowane przez ursusraketa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za przywitanie. Jest mi bardzo miło. Wprawdzie jestem nowa ale już spotkało mnie przykre zdarzenie zostałam zrobiona w konia. Idę jutro na policję trzymajcie za mnie kciuki abym mogła odzyskać swoje pieniądze. A tak na przyszłość uważajcie na  Martinezzz88 chyba, że już zmienił swoją tożsamość-nazwę użytkownika gdyż jest po prostu oszustem.

Pozdrawiam wszystkich

Grażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! To forum to prawdziwa kopalnia wiedzy. Od tygodnia mam odpalonych 40 zakładek w przeglądarce i chłonę wiedzę o Subaru. Trzymajcie kciuki, bo może w tym tygodniu uda mi się w końcu zakupić wymarzonego Forestera :) 

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...