Jump to content
MacGregor

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Witam wszystkich i pozdrawiam z Wawy. Obecnie jestem w trakcie poszukiwań Forestera

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witajcie w skromnych progach The Forum :) 

Witam,

Od 10 miesięcy posiadam FXT'15

Pozdrawiam wszystkich.

Piotrek wita wszystkich z subaru jeżdżę hondą civic 18 takie ufo z 2007 roku i potrzebuje kupić jeszcze jedno auto .napewno będzie to Japończyk za 20000 do 28000 drugie ufo na podwórku to może lekka przesada poza tym córka jest mała i ma problem z tymi klamkami i padło na subaru 1.5 z roczników 2007^

Edited by Pitercvc

Witam, 

Nazywam się Łukasz i od roku choruję na Subaru Forestera XT. Objawy są takie, że sprzedałem dotychczasowy samochód, regularnie przeglądam ogłoszenia z całej Europy i zbieram kasiorkę w skarpetę :)

Wcześniej miałem ok. 300KM BMW E36 (2,5l z dołożoną turbiną), przesiadłem się na terenówkę, ale brakowało czegoś na twardym. Dlatego w teren zakupiłem Samuraia a na co dzień chcę coś pomiędzy - szybkie i nie całkiem plaskate (a Impreza w kombi mi nie odpowiada). Oprócz tego od chyba 4 lat walczę z repliką Lotusa 7... więc plaskate też będzie - kiedyś ;)

Moja historia może nikogo nie urzekła, ale wypada się przedstawić :P

Siema Świeżaki!

Piotrek wita wszystkich z subaru jeżdżę hondą civic 18 takie ufo z 2007 roku i potrzebuje kupić jeszcze jedno auto .napewno będzie to Japończyk za 20000 do 28000 drugie ufo na podwórku to może lekka przesada poza tym córka jest mała i ma problem z tymi klamkami i padło na subaru 1.5 z roczników 2007^

20150619151010uid1.jpg

Moja historia może nikogo nie urzekła, ale wypada się przedstawić :P

Pewnie, że wypada się przedstawić, ale nie uprzedzaj faktów pisząc, że nikogo nie urzekła... ;)

Witam wszystkich, Adam z tej strony :)

Od niedawna właściciel niebieskiego FXT 2015. Auto można spotkać na trójmiejskich drogach.

Siemasz wszystkim!

Mam na imię Kevin przez V :D Jestem z okolic Krosna Odrz./Zielonej Góry, obecne Subaru Impreza GF z odwlokiem, 200SX driftowy szczurek, Civic stance, dzialam różne projekty ale only JAPAN :D

Pozdro !

Witam wszystkich!!

Znajdzie się jakiś dobry człowiek z wwa i pomoże w zakupie mojego pierwszego subaru forester , oczywiście zapraszam na priv. 

Edited by Bolek Lolek

Bolek Lolek, każdy boi się odpowiedzialności. Jak w zeszłym roku kupowałem STI, to nawet u Kopera powiedzieli, że mają zajęte podnośniki. Nawet nie spojrzą. I bardzo się nie dziwię. Przychodziłbym później z pretensjami. Ja nie, ale wielu ludzi jest takich. Zrobiłem 19.000 km, chodzi jak burza, mój mechanior powiedział - fantastyczny samochód kupiłeś. Ale ja się wychowałem przy samochodach.

Witam Wszystkich. Mam na imię Bartek, jestem z Warszawy. Subura nie mam ale zawsze chciałem mieć :).

Obecnie mocno się zastanawiam w końcu nad kupnem auta na weekendy i do zabawy. 

Barti_p. Jeżeli już kupisz, bądź ostrożny. Ten samochód powiezie Cię tam gzie chciałeś. W zależności od gazu, będzie nadsterowny lub podsterowny. Jeżeli masz doświadczenie, będzie Twój.

Witam wszystkich serdecznie , zwłaszcza Fanów zespołu SPRT

Po latach czytania Forum postanowiłem sie zalogować

Pozdrawiam Artek

• Upvote 1

Witam serdecznie!

Jestem świeżym właścicielem swojego pierwszego autka z napędem 4x4 - Subaru Outback 2.5 z ręczną skrzynią biegów, rocznik 2005 . Jazda tym autkiem to frajda!

OGROMNE podziękowania dla kolegi marhof za pomoc przy perwszej usterce (padł pasek alternatora) i za uroczą naklejkę forumową do umieszczenia na lusterku ;-)

Witam !

Nazywam się Oskar, pochodzę z Przemyśla i właśnie szukam mojego pierwszego Subaru ;)

Pozdrawiam

Witajcie. zarejestrowałem się na forum w jednym celu. Myślę że dorosłem już do zakupu jakiejś Subarki.  B)

Reszta w dziale kupię  :D

Cześć,

Jestem Franek i na codzień śmigam wrx 05r ;)
Do zobaczenia na trasie ;)

Witajcie na The Forum :)

Czesc wszystkim, melduje sie. Moje pierwsze Subaru, oby nie ostatnie

2989a43d697f07205d4ced402c964d1d.jpg

Na pewno nie ostatnie ;)

Fajny felunek, tak przy okazji. Jakieś szczegóły?

2000, 2.5L 4EAT ale nie sprawdzalem ktora wersja wiec mam zagwozdke jakie jest rozlozenie napedow. Napewno jest Active AWD, posiada kontrolki VDC i VDC off, zadna nie swieci po rozruchu.

Wymienione uszczelki pod glowica, sporo rzeczy eksploatacyjnych, bardzo zadbana, sprowadzona z NL w 2014 - tylko dwie rdzawki. W srodku full wypas ;)