Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy wszystkich nowych na The Forum ... oczywiście miłośników naszej ulubionej marki jaką jest Subaru...;)

 

zapraszamy do pierwszej lektury ....http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/15342-regulamin-forum-subaru/

 

a potem już tylko same przyjemności .....informacje...nowinki.....porady...itd...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a potem już tylko same przyjemności .....informacje...nowinki.....porady...itd... :)
nie strasz [you] poczyta sobie o SBD, UPG, panewkach, konieczności remapu przy każdej wymianie oleju, o tym, że generalnie to Subaru nie jedzie, a na koniec dowie się, że powinien kupić Skodę i co wtedy? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a potem już tylko same przyjemności .....informacje...nowinki.....porady...itd... :)
nie strasz [you] poczyta sobie o SBD, UPG, panewkach, konieczności remapu przy każdej wymianie oleju, o tym, że generalnie to Subaru nie jedzie, a na koniec dowie się, że powinien kupić Skodę i co wtedy? ;)

 

Kupiłem Forka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a potem już tylko same przyjemności .....informacje...nowinki.....porady...itd... :)

nie strasz [you] poczyta sobie o SBD, UPG, panewkach, konieczności remapu przy każdej wymianie oleju, o tym, że generalnie to Subaru nie jedzie, a na koniec dowie się, że powinien kupić Skodę i co wtedy? ;)

Spokojnie. Mam jeszcze golfa tdi kombi.

Subaru potrzebuje na wyprawy za miasto, na ryby, w góry. Ale imprezka powoli robi się za mała i myślę o sprzedania wszystkiego i kupno legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Jesienią 2015 kupilem impreze gt 99. Auto zbudowane do zabawy. Zawias sti, zakuty silnik, skrzynia 6mt, klatka. Dołączam do Was, ponieważ bardzo zaciekawił mnie temat subaru i mam kilka pytań. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Co prawda jeszcze nie mam pod oknem żadnego Subaru, ale zmieni się to, jak dobrze pójdzie - przed majówką, a wpadłem tu żeby poszerzyć wiedzę przed zakupem WRXa :)

 

 

Witamy na forum! :)

 

coś do pomocy:   http://forum.subaru.pl/index.php?/forum/40-zakup-kontrolowany/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Od 3 tygodni jestem posiadaczem Levorga GT-S sport. Fura wymiata ;)

 

Pozdrowionka i do zobaczenia na asfalcie

Pozostaje mi pogratulować takiej wisienki :)

Cześć,

 

Co prawda jeszcze nie mam pod oknem żadnego Subaru, ale zmieni się to, jak dobrze pójdzie - przed majówką, a wpadłem tu żeby poszerzyć wiedzę przed zakupem WRXa :)

Polecam przed zakupem pojeździć o potestować Subaraki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pouczony odpowiednio przez Than_Junior'a (jak to w rodzinie, delikatnie mnie zrugał  ;) ) witam się grzecznie z pewnym opóźnieniem... Od października 2015 jeżdżę Foresterem XT i sprawia mi to tyle radochy, że aż dziw bierze, jak przez 30 lat posiadania prawa jazdy mogłem ominąć tę szlachetną markę  :unsure: . Do zobaczenia na drodze i poczytania tutaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...