Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Cześć jestem Krystian.Od jakiegoś czasu przychylnym okiem spoglądam na Legacy z lat 2003-2009 i liczę na to, że jak nie w tym, to w przyszłym roku stanę się jego właścicielem. Mam tez cichą nadzieję, że uzyskam u Forumowiczów porady co do zakupu dobrego egzemplarza, a także inne cenne rady dotyczące eksploatacji tych samochodów.

Edited by tajland
  • Replies 20.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Witam, mam na imię Ola i pewnie jestem tu jedną z nielicznych bab :D Wczoraj w końcu udało mi się zakupić upragnioną Imprezkę, przedtem turlałam się vagiem- audi cabriolet 1996r, trochę po zlotach nawet. Subarak to mój pierwszy japoński samochód, w związku z czym jestem lekko zielona w temacie, ale z czasem będę coraz bardziej zagłębiać się w temacie :) Liczę na to, że uzyskam tu odpowiedzi na moje wszystkie pytania :D

Cześć, latem tego roku przesiadłem się z Alfy 147 na Outbacka 2.5. (2007 r., 155 000 km). To mój drugi samochód w życiu, służy jako auto rodzinne. Mieszkam w Katowicach, pochodzę z Beskidów, gdzie często przebywam więc czekam na moją pierwszą - mam nadzieję śniężną - zimę z 4x4. Pozdrawiam i dzięki za wszelkie informacje :)

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem subaru Legacy I z 1989 roku. Kupiłem go nie dawno i uważam ze to skarbek jest. Mam pytanko czy byłby ktoś zainteresowany takim pojazdem? Samochód jeździ po drogach austri i ma oryginalne 160tys. 1.8 motorek. Samochód muszę sprzedać ponieważ żona nie chce sie zgodzić na 3 samochód. Nie kupowałem go na handel tylko pan za prace oddał mi ten samochód. Chciałem go zostawić ale mi sie to troche nie kalkuluje. Ktoś zainteresowany proszę pisać. Cena ok 6 tys.

• Aga locked this topic