Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

pawelszuszu, o 05 Oct 2014 - 02:16, powiedział: witajcie nowe świnie :D napisał stary świntuch.

świntuszymy w powitalnym. ;)

BTW. Wieprze wam nie zdechly po zagazowaniu :yahoo:

Edited by pawelszuszu
  • Replies 20k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Jestem młodym kierowcą, a subarku to moje pierwsze auto.

to jakaś miniatura, podróbka czy po prostu syf na barku?

matka

Witam wszystkich!!! :D

W szczególności forumowiczów z Warszawy :D

czuję się pozdrowiona ...nieszczególnie

matka

jak to typowa baba popłakałam się ze szczęścia 

Typowa baba płacze z każdego powodu

matka

Witam wszystkich.

Wkrótce dołączę do rodziny gdyż poszukuję dla siebie Imprezy GT. Miło mi jest mieć możliwość czerpać z zasobów tego forum. Mam nadzieję, że uda mi się też coś dać od siebie.

Cześć, mam na imię Łukasz jestem z Łodzi i obecnie zastanawiam się nad zakupem nowego auto. Przeprowadziłem mały rekonesans po salonach samochodowych jednak nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia po jedzie tekstowej jak forester. Więc jestem tutaj i korzystając z Waszego doświadczenia chciałbym uzyskać odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań.

Cześć, mam na imię Łukasz jestem z Łodzi i obecnie zastanawiam się nad zakupem nowego auto. Przeprowadziłem mały rekonesans po salonach samochodowych jednak nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia po jedzie tekstowej jak forester. Więc jestem tutaj i korzystając z Waszego doświadczenia chciałbym uzyskać odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań.

A pytanie brzmi, gdzie jest słownik? ;)

Witam. :)

Witam,

Jazdę testową nowego Forestera XT mnie przekonała do kupienia! 

Prześlę to powitanie do prof. Miodka. A co mi tam ...niech ocipieje.

matka

Edited by Waldemar Biela

Witam,

Jazdę testową nowego Forestera XT mnie przekonała do kupienia! 

Prześlę to powitanie do prof. Miodka. A co mi tam ...niech ocipieje.

matka

Ciekawy ale fakt! I naprawdę jest dużo lepszy od nowego Outlandera i RAV4 który tez testowałem! :) 

Witam wszystkich. Przymierzam się do zakupu Forka XT i stąd moja obecność na forum. Obecnie kończę leasing Nissana Qashqai 2.0dCi AT 4x4 i ku Foresterowi idzie moja kolejna decyzja motoryzacyjna. Pozdrowienia dla całego forum.

• Aga locked this topic